Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

درخواست کمک یک داعشی با گریه و زاری! + فیلم

به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، کاربران در شبکه‌های اجتماعی فایلی ویدئویی را از گریه و زاری یک داعشی منتشر کردند که از همقطاران تروریست خود می‌خواهد تا میدان نبرد را ترک نکنند.

مشخص نیست این فایل ویدئویی در سوریه گرفته شده است یا عراق؛ اما تصاویر منتشر شده در پایگاه‌های اینترنتی وابسته به گروه تروریستی داعش، این “تروریست گریان” را همراه با شعار “ولایه الخیر” نشان می‌دهد.

گفته می‌شود داعش به استان دیرالزور سوریه “ولایه الخیر” می گوید.

این داعشی، از تروریست‌ها می‌خواهد که “دل به زندگی دنیا نبندند” و آنها را برای ملاقات با “حور‌العین” تشویق می کند.

این همان شیوه‌ای که گروه داعش و سایر گروه‌های تروریست برای ترغیب عناصر مسلح به منظور جنگیدن و اجرای عملیات انتحاری دنبال می کند.

این داعشی خطاب به تروریست ها گفت: “آیا از ملاقات خدا می ترسید؟ آیا نمی‌خواهید با حورالعین ملاقات کنید؟ ای برادران، درباره خشم خداوند به شما هشدار می دهم؛ اگر تن به این زندگی دنیوی فانی بدهید و از ملاقات با خداوند سرباز زنید.”

در پی شکست های گروه‌های تروریستی در برابر ارتش سوریه و هم پیمانانش، شماری از سرکردگان این گروه‌ها در طول ساعات گذشته به تضرع کردن و درخواست کمک روی آورده اند؛ به گونه‌ای که همزمان با این انتشار فایل ویدیویی، “عبدالله المحیسنی” عربستانی، قاضی به اصطلاح شرعی گروه تروریستی النصره (جیش الفتح) درخواست کمک کرده است.

 

 

 

دانلود

No comments yet.

Leave a Comment