Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

تار و مار مزدوران سعودی در عملیات ارتش یمن +عکس

به نقل از المسیره، ستاد تبلیغات جنگ ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، تصاویر منحصر به فردی از به هلاکت رسیدن مزدوران ارتش سعودی در نزدیکی گذرگاه مرزی البقع در نجران را منتشر کرد.

مزدوران عربستان قصد داشتند که به سمت گذرگاه البقع در نجران پیشروی کنند که تلاش آنها برای پیشروی به همت نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن ناکام ماند و متحمل تلفات جانی سنگینی شدند.

این عملیات ارتش و کمیته‌های مردمی یمن بعد از رصد دقیق تحرکات مزدوران عربستان در بیابان البقع صورت گرفته است.

بعد از پیشروی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، مزدوران عربستان در این منطقه در حالی که برخوردار از پشتیبانی هوایی بالگردهای آپاچی عربستان بودند مجبور به فرار شدند.

از شنبه یکم آبان ماه جاری، در پی پایان یافتن آتش‌بس هفتاد و دو ساعته، عربستان سعودی حملات خود به مناطق مختلف یمن را تشدید کرده است و طی روزهای شنبه و یکشنبه گذشته دست‌کم ۱۰۰ شهروند یمنی در پی این حملات به شهادت رسیده و دهها تن نیز زخمی شدند.

وزارت بهداشت یمن در جدیدترین گزارش خود اعلام کرده است که شمار قربانیان تجاوز عربستان به این کشور به بیش از ۲۷هزار شهید و زخمی رسیده است.

ادامه حملات عربستان به مناطق مسکونی یمن در حالی است که به‌دلیل سنگ‌اندازی این کشور، تمام طرح‌های حل بحران یمن با شکست مواجه شده است.

منبع: تسنیم

No comments yet.

Leave a Comment