Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

نامه حاج قاسم سلیمانی به مناسبت شهادت عباسعلی علیزاده منتشر شد

همزمان با اجرای پایانی نمایش “سینا سینا عباس” خانواده سردار شهید مدافع حرم «عباسعلی علیزاده» ضمن ارائه وصیت نامه این شهید بزرگوار، نامه حاج قاسم سلیمانی به مناسبت شهادت شهید علیزاده را نیز منتشر کرد.

 


خانواده شهید مدافع حرم سردار عباسعلی علیزاده جمعه ۱۶ مهر ماه همزمان با اجرای پایانی نمایش «سینا سینا عباس» به تهیه کنندگی حمید نیلی و کارگردانی علیرضا مهران ضمن ارائه وصیت نامه این شهید بزرگوار، نامه حاج قاسم سلیمانی به مناسبت شهادت شهید علیزاده را نیز منتشر کرد.

در متن نامه سردار حاج قاسم سلیمانی به مناسبت شهادت سردار عباسعلی علیزاده آمده است:

«خداوند ای هستی بخش تمام هستی، تو شاهدی که عباس ها و ایران تشیع با عشق به اهل بیت (س) این گوهرهای خلقت و دفاع از حرمت حریم میلیون ها انسان در خطر جهل خوارج زمان و برای نجات هزاران انسان بی گناه در محاصره خوارج به جرم حب اهل بیت (س) هر آنچه به او در این عالم خاکی عطا فرموده بودی همه را راه تحقق فرمانت و برای نجات دینت اهدا نمود و دل از عزیزترین عزیزان خود بر کند و جان شیرین خود را بر کف دست گرفت و اسماعیل وجود خود را با دست خود ابراهیم وار در پای درخت راه نبی معظمت فدا نمود.

خداوند ای حبیب و ای عزیز او را که پاک و پاکیزه بود با پاکان درگاهت از اهل بیت محمد (ص) محشور بفرما و به خانواده گرانقدرش که همه وجود خودشان را در این راه تقدیم نموده اند جز عظیم و اجر جزیل عطا بفرما. حاج قاسم را از شفاعت خودت محروم نکن »

در متن وصیت نامه شهید عباسعلی علیزاده آمده است:

«حال که این وصیت نامه را می نویسم عازم منطقه هستم . نمی دانستم کجا می روم ولی می دانستم پایم به حرم اربابم بی بی زینب و رقیه جانم می رسد. خدای من تو شاهدی که بهترین عزیزانم و تمام دنیایم را پس گذاشتم . حالا دستم خالی است این هم دنیای من است . پس قبولم کن خدایا.

به باور و یقین رسیدم این آخرین سفر و پایان کار است. به آرزویم خواهم رسید البته که شهادت آرزوست بلکه هدف دفاع از حریم و ندای لبیک یا زینب است و شرمنده و شرمسارم که فقط قطره خون ناچیزم را فدای آرمان های انقلاب اسلامی و حضرت امام خامنه ای و شهدای وطنم می نمایم.

وصیت به دوست و برادر عزیزم سردار امام و سردار حرمت دارم با هزینه شخصی ام سه عدد تابلوی بزرگ عین همان تابلویی که در گوشی موبایلم تهیه کردم تهیه و قبل از مراسم هفتم در ابتدای مازندران اول گدوک و اول ورودی جویبار و اول کوچه روستایم بزنید و بنویسید: حاج قاسم افتخار انقلاب اسلامی و مبارزان جهان اسلام و خار چشم دشمنان است.

وصیتی می کنم به سینای عزیزم و ندا و همسر عزیزم که سفارش کنید کسی حق گریه کردن بر من را ندارد و فقط به جان امام زمان خود و جان حاج قاسم و مبارزان حزب الله و شیعیان پاکستانی و سوری و عراقی و بچه های گمنام دعا کنید. به حرمت سفارش می کنم برایت در حرم بی بی دعا کردم که انشاالله به آرزوی خود خواهی رسید و راه زیادی دارید ولی شهادت انشاالله دور نیست.

مواظب بچه هایم باشید. دوست دارم سینا در رشته خودش خادم مجاهدان و مبارزان حزب الله و نیرو باشد. نداجان دلت برایم تنگ شده است ولی بدان امروز روز تصمیم و سرنوشت سازی است. خط و راهی که آمده ام اصلا دست من نبوده و علی رغم تمام سختی ها و خطرها و احساس غیر قابل وصفی که دارم از روزی که حرکت کردم بی بی جانم از آخر صف دست مرا گرفت و دعوت نامه این مسافر جامانده و خسته از جور زمانه را با دست مبارک خودش امضا کرد شما هم راضی باشید. هدیه ای که داده اید دیگر برنخواهد گشت.

سینای من روزی که از فرودگاه امام داشتم خارج می شدم اشک تو را دیدم ، اما خودت نمی دانی من برای رسیدن به این تصمیم آیینه خود را شکستم و دیگر هیچ چیزی را نمی دیدم. سفارش می کنم هر روز از کانال المنار فصل الخطاب شیخ حسن را درباره شهدا و حوادث را ببین. حال و روز من خیلی بهتر از آن است که شما فکرش را بکنید.

از حقوق من هرکس را که حقی برگردن من دارد را ادا کن در مراسم من اگر امکان بود به مهدی بگو هم رزم من شیخ باشد و سخنرانی کند. پارچه ای که خودم از داخل صحن بی بی جان گرفتم را در داخل قبرم و زیر سرم بگذارید.

سلام مرا به تک تک دوستانم در قرارگاه رمضان برسانید و بگویید در حلب دلم هوای شما را داشت و برایتان خصوص حُرمَت مسگریان، قدوسی، عابدی، لوروی و امام دعا خواهم کرد»

خاطرنشان می شود نمایش میدانی «سینا سینا عباس» با حمایت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس همزمان با فرا رسیدن ایام ماه محرم با موضوع شهدای مدافع حرم به تهیه کنندگی حمید نیلی و کارگردانی علیرضا مهران تا روز جمعه ۱۶ مهر ماه در محوطه تئاتر شهر اجرا شد.
ابنا

No comments yet.

Leave a Comment