Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

مجبوریم استخوان‌ دشمن رابشکنیم

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان به دنبال تغییر سبک زندگی، تغییر روحیه جهادی اسلامی و انقلابی ما هستند و این رویکرد ما را مجبور به پیروزی می کند و مجبوریم که استخوان‌های دشمنان را بشکنیم.
به گزارش مهر سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در بیست و دومین مجمع سراسری فرماندهان و مسئولان سپاه پاسداران اظهار داشت: دشمنان در نفوذ خود تلاش می‌کنند عقلانیت معنوی و انقلابی را به عقلانیت محاسباتی و مادی تبدیل کنند تا جریان سازش در کشورمان برقرار شود.
وی افزود: در بعد فرهنگی آنها در پی محو فرهنگ اسلام تحت عنوان جهانی شدن هستند و می خواهند ارزشهای خود را جایگزین ارزشهای اسلامی کنند.
جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به جریان سازی دشمنان انقلاب گفت: دشمنان تلاش می کنند هویت اسلامی جوانان را با هویت غربی مبتنی بر هرج و مرج و پریشانی تغییر دهند و این یک جنگ واقعی است، جنگی دارای برنامه، راهبرد و فرماندهی است.
سلامی تاکید کرد: آنها به دنبال تغییر سبک زندگی، تغییر روحیه جهادی اسلامی و انقلابی ما هستند و این رویکرد ما را مجبور به پیروزی می کند و ما مجبوریم که استخوان‌های دشمنان را بشکنیم.
جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به پیروزی های جهان اسلام در دنیای امروز، گفت: حقیقت بزرگی در عالم ظهور کرده و آن حاکمیت اسلام است و اکنون اسلام به عنوان قدرت بزرگی ظهور کرده است که یکی از اضلاع اصلی هندسه قدرت در جهان به شمار می رود.
وی تاکید کرد: دشمن در حال عقب نشینی در جهان اسلام است چرا که منطق آنان شکست خورده و اسلام بر پایه کرامت انسانی صفحات تاریک روح و جان بشر را روشن کرده است.
سلامی افزود: اسلام پرچمدار بیداری انسانی در سراسر جهان است که تمرکز و توان دشمن را به هم ریخته است.
وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی اکنون به واقعیت انکار ناپذیر تبدیل شده و استکبار دریافته است که پیام انقلاب فراگیر شده و جغرافیا نمی شناسد.
جانشین فرمانده کل سپاه افزود: استکبار آرزوهای خویش را بر باد رفته می بیند و در این روند شکست خورده واکنش استکبار از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون جنگ بوده است جنگی وسیع و منحصر به فرد.
سلامی ادامه داد: ما در معرض یک نبرد بزرگ قرار گرفته ایم، با آن رشد یافتیم و در مسیر آن بوده ایم این جنگ همه جانبه است و استکبار با همه وجود تلاش داشته تا به ما ضربه بزند اما موفق نبوده و ما به تجربیات بزرگی دست یافته ایم.
وی افزود: این جنگ تمام عیار است، دشمن تلاش دارد با جنگ خود به تضعیف ملتها، دولتها و کشورها بر جهان اسلام سلطه پیدا کند و با ورود به قلب اسلام سلطه خود را بر آن تحکیم کند و بر آن حاکم شود.
جانشین فرمانده کل سپاه با تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری درباره مفهوم جهاد اکبر گفت: ما در بیست و دومین اجلاس فرماندهان و مسئولان سپاه تلاش داریم به مفاهیم و ریشه های عمیق جهاد کبیر بر اساس توصیه های رهبر انقلاب بپردازیم که این مسئله به نوعی بازخوانی انقلاب اسلامی است.

 

2 Responses to “مجبوریم استخوان‌ دشمن رابشکنیم”

  1. احمد یکه
    شهریور ۳۰, ۱۳۹۵ at ۰۳:۳۰ #

    سخنان سردار سلامی مو لای درزش نمیرود. ایوالله

  2. علی بیگانه
    مهر ۴, ۱۳۹۵ at ۱۳:۱۴ #

    ان شا الله که حق پیروز و باطل شکست خورده از میدان حذف می شود.

Leave a Comment