Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

جزئیات عملیات ویژه نیروهای مقاومت در «قلمون»

نیروهای ویژه مقاومت با انجام رصدهای اطلاعاتی دقیق، محل برگزاری جلسه سرکردگان گروه تروریستی داعش را در حومه گذرگاه ابوحدیج شناسایی کردند و سپس آنها را هدف قرار دادند.

پس از آرامش چند ماهه در رشته های قلمون در مرز لبنان و سوریه، نیروهای مقاومت امروز عملیاتی ویژه را در گذرگاه ابوحدیج انجام دادند.رزمندگان مقاومت حزب الله پس از انجام چندین عملیات اطلاعاتی توانستند از برگزاری جلسه‌ای مهم میان سرکرده گان گروه تروریستی داعش آگاه شوند.

نیروهای ویژه مقاومت در نهایت با انجام رصدهای اطلاعاتی مکان برگزاری جلسه سرکردگان گروه تروریستی داعش را در حومه گذرگاه ابوحدیج شناسایی کردند.

نیروهای مقاومت در ادامه بدون اینکه تروریست ها آگاه شوند، خود را به نزدیکی محل برگزاری این نشست رساندند و اطراف مجتمع را بمب گذاری کردند.

نیروهای مقاومت پس از انجام مرحله نخست عملیات از منطقه مورد نظر فاصله گرفتند و از طریق کنترل های از راه دور مقر تروریست ها را منفجر کردند. در این عملیات مقر تروریست ها به طور کامل منهدم شد و تعداد زیادی از سرکردگان به هلاکت رسیدند.

با وقوع این انفجار و تخریب کامل محل برگزاری نشست، تعدادی از تروریست ها برای بررسی اوضاع و برگرداندن اجساد همرزمانشان به این منطقه اعزام شدند، اما همزمان یگان موشکی حزب الله لبنان در مرحله دوم عملیات آنها را هدف قرار داد.

در مرحله دوم عملیات نیز تعدادی زیادی از تروریست ها کشته و زخمی شدند. شدت آتش در این مرحله از عملیات به قدری بالا بود که اجساد تروریست ها در این حملات متلاشی شد و آماری از تعداد کشته های آنها وجود ندارد.

منبع: فارس

No comments yet.

Leave a Comment