Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

نابودی مقر فرماندهی تروریست‌های تکفیری توسط نیروهای ویژه حزب الله / فیلم

نیروهای ویژه حزب الله شب گذشته با نفوذ به مواضع تروریستها در شمال استان درعای سوریه دومین مقر فرماندهی گروه های القاعده و ارتش آزاد را بطور کامل منهدم کردند.

 

بنابر این گزارش، این عملیات در اطراف شهر “ابطع” واقع در حاشیه شمالی استان درعا (جنوب) سوریه انجام گرفته و طی آن تعدادی از فرماندهان تروریستها به هلاکت رسیده اند. رزمندگان حزب الله در این عملیات پس از نفوذ به محوطه مقر فرماندهی مذکور اقدام به تعبیه ده ها کیلوگرم مواد منفجره در آن نموده و پس از خروج از منطقه اقدام به انفجار آنها کرده اند. روز گذشته نیز در عملیات مشابهی یک پست فرماندهی و دیده بانی تروریستها با موشک ضد زره منهدم شده بود.

 

 

دانلود

 

با هوشیاری رزمندگان حزب الله عصر روز گذشته یک تونل ارتباطی میان شهر زبدانی و مناطق اطراف آن کشف و منهدم شد.

 

بنابر این گزارش، این تونل مناطق حاشیه ای شهر زبدانی را به سهل (دشت) مجاور آن متصل می ساخت و تروریستها از آن برای نقل و انتقال محرمانه به خارج از این شهر استفاده می کردند. رزمندگان حزب الله و ارتش سوریه پس از کشف این تونل آن را با استفاده از مواد منفجره منهدم ساختند. لازم به ذکر است که نیروهای ارتش سوریه و حزب الله از یکسال پیش شهر زبدانی و مناطق مجاور آن را به محاصره خود در آورده و خواستار تسلیم صدها تروریست تکفیری ارتش آزاد، القاعده و داعش مستقر در محلات مرکز این شهر هستند.

 

 

دانلود

مشرق

 

No comments yet.

Leave a Comment