جسد “ابومحمد العدنانی” سخنگو و مغز متفکر داعش + عکس

eagle شهریور ۱۰, ۱۳۹۵ 1

«ابومحمد العدنانی» سخنگوی گروه تروریستی داعش در حمله جنگنده‌های آمریکایی به شهر الباب در شمال سوریه کشته شد.

خبرگزاری اعماق وابسته به گروه داعش با صدور بیانیه ای خشمگینانه و کوتاه از کشته شدن العدنانی در جریان بازدید از جبهه های نبرد در حلب خبر داد.

عناصر داعش لقب منجنیق را به ابومحمد العدنانی داده بودند. وی چهره رسانه‌ای و تنها سخنگوی داعش محسوب می‌شد که از تشکیل خلافت اسلامی خبر داد.

عدنانی همچنین به واسطه اظهارات و تهدیدهایی که علیه بسیاری از کشورهای جهان انجام می داد، مشهور شد.

وی دارای تابعیت سوری است و در سال ۱۹۷۷ در شهرک بنش در نزدیکی شهر سراقب استان ادلب به دنیا آمده است. العدنانی از سال ۲۰۰۰ به فعالیت نظامی پرداخت.

تردیدی نیست از دست دادن ابومحمد العدنانی ضربه دردناکی برای داعش محسوب می‌شود. پیش از وی نیز شماری از فرماندهان درجه یک گروه داعش مانند عمر الشیشانی، عبدالرحمان القادولی، حاجی بکر و حاجی معتز کشته شده بودند.

محمد العدنانی در زمانی کشته می‌شود که داعش در تنگنا قرار گرفته است و در سوریه، عراق و لیبی برای حفظ موجودیت خود در حال نبرد است.

ابنا

یک دیدگاه »

  1. سید مهدی شهریور ۱۹, ۱۳۹۵ در ۰۹:۱۹ - Reply

    مرگ برای این مزدوران تروریسم نیابتی کم است ، اما وعده خداوند حقیقتا حق است و تک تک این تکفیریها به زادگاه اصلی شان جهنم باز خواهند گشت و درود بی کران بر نیروهای حق علیه باطل که همیشه پیروزند ، بوسه به دستان سردار قهرمان ما قاسم سلیمانی میزنم ، درود بر مدافعان حرم که از مظلومان بی دفاع که چشم امیدشان اول به خدا و بعد رزمندگان راه حق است ، غرب و امریکا باید پاسخگوی خونهای ریخته شده ملت سوریه و عراق باشند که با تروریسم پروری برگی دیگر در کارنامه سیاه جنایاتشان ثبت کردند و با سیاست دوگانه ابتدا بر طبل حمایت از حقوق بشر میکوبند و از طرفی دیگر با ارسال سلاح به خاندان آل خبیث سعودی و تروریست های تحت امرشان در منطقه باعث ریختن خون مردم بی دفاع و زنان و کودکان میشوند ،،،،

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::