Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

طرح نقشه بی شرمانه ترور سردار سلیمانی در عراق + اسناد

معاون رئیس پلیس دبی در اقدامی بی شرمانه خواهان ترور سردار سلیمانی در زمان حضور وی در نجف و کربلا شد.
به نقل از پایگاه خبری- آمریکایی  “وطن سرب،” ضاحی خلفان، معاون رئیس پلیس دبی و از نزدیکان محمد بن زاید، ولیعهد ابوظبی در اظهاراتی بی شرمانه خواهان ترور سردار سلیمانی ، فرمانده سپاه قدس ایران هنگام حضور وی در نجف و کربلا برای نشست با سیاسیون شیعه و سران نیروهای بسیج مردمی در عراق شد.

خلفان در سلسله توییت هایی بی شرمانه با حمله به ایران و به طور مشخص سردار سلیمانی نوشت: گامهای فارسی بر روی سرزمین قادسیه قدم می گذارد.

طرح نقشه بی شرمانه ترور سردار سلیمانی در عراق از سوی معاون رئیس پلیس دبی + اسناد

وی در ادامه گزافه گویی های وقیحانه خود نوشت: سلیمانی امنیت کشورهای عربی را به خطر انداخته است. سلیمانی کسی است که اگر نام بغداد برده شود، از ترس به خود می لرزد. چه کسی پای سلیمانی را می شکند؟ و چه کسی او را در بغداد مدفون خواهد کرد؟ چه کسی فرمانده فارس را به اسارت خواهد گرفت؟ آیا قهرمانی هست؟ اگر مردان علیه سلیمانی نقشه بکشند، او را از بین خواهند برد.

معاون رئیس پلیس دبی در ادامه اظهارات توهین آمیز خود نوشت: عراق اگر سلیمانی را به قتل نرساند، مردی به دنیا نیاورده است. ورود سلیمانی به خاک عراق لکه ننگی خواهد بود.

وی در ادامه سلسله توییت های بی شرمانه خود علیه سردار سلیمانی نوشت: ای قهرمانان بغداد، صیادان سلیمانی باشید و او را به روی زمین بیندازید.

اماراتی ها جنون را به اوج رساندند/ طرح نقشه بی شرمانه ترور سردار سلیمانی در عراق+ اسناد

 

 

روز گذشته روزنامه الشرق الاوسط از ورود سردار سلیمانی به حوالی استان نینوا به منظور آگاهی از اوضاع آنجا و احتمالات جنگ آزادسازی موصل خبر داده بود. این روزنامه سعودی مدعی شده بود سردار سلیمانی از طریق گذرگاه منذریه (مرز خسروی) وارد عراق شده و مستقیما به اتفاق شماری از همراهانش، بدون عبور از بغداد به کرکوک رفته است.

 

 

اماراتی ها جنون را به اوج رساندند/ طرح نقشه بی شرمانه ترور سردار سلیمانی در عراق+ اسناد

اظهارات وقیحانه معاون رئیس پلیس دبی در حالی مطرح می شود که نقش بسیاری از کشورهای عرب حوزه خلیج فارس در حمایت مالی و تسلیحاتی از گروه تروریستی داعش به خوبی نمایان است. همچنین مقامات و مردم  عراق بارها بر نقش مستشاری ایران و سردار سلیمانی در نبرد با تروریست داعش تأکید کرده اند.

باشگاه خبرنگاران

9 Responses to “طرح نقشه بی شرمانه ترور سردار سلیمانی در عراق + اسناد”

 1. حمید
  مرداد ۱۴, ۱۳۹۵ at ۲۳:۴۹ #

  شیعیان بایدخودش رو ترورکنند.خاک برسرپس فطرتش ادم حالش بهم میخوره نیگاهش کنه مرده شورش روببرن.اخه مال اینحرفاهم نیست

 2. حمید
  مرداد ۱۴, ۱۳۹۵ at ۲۳:۵۱ #

  جان مادرت عکسش رو کنارعکس سردارعلیمقام ما نگذار شان اون پایین تروپست تراز سردارماست توروجان هرکی دوست داری عکسش کنار سردارمعظم مانگذار.سردارما مقدسه.اون شیطان صفت رو کنارمقدسات مانگذارلطفا

 3. ش ج
  مرداد ۱۵, ۱۳۹۵ at ۰۰:۵۶ #

  غلط بسیار بزرگی نموده این حرفها را زده

 4. حسین
  مرداد ۱۵, ۱۳۹۵ at ۱۲:۵۴ #

  ساکت شو
  شما که چون سگی کثیف و حار با حمایت از داعش زنان و کودکان مظلوم عراق و سوریه ره به خاک و خون می کشید مستحق عذابی دردناک هستید و مطمئن باشید مردم عراق فداکاریهای این سردار بزرگ اسلام را فراموش نخواهند کرد
  شما یاوه گویان برای مردم عراق و سوریه چه کرده اید که اینگونه حرافی می کنید
  مرگ بر شما بی غیرتهای از اخدا بی خبر

 5. عماد
  مرداد ۱۶, ۱۳۹۵ at ۱۰:۰۰ #

  ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست
  برو دنبال سوسمار خوری

 6. مهدی
  مرداد ۲۳, ۱۳۹۵ at ۱۱:۲۱ #

  …….ایشالا خداوند سردار دلهارو درپناه آقا ابوالفضل العباس نگهداره وجزء سرداران مولا امام مهدی (عج)قراربده برای سلامتیشون صلوات بفرست

 7. جواد
  مرداد ۲۵, ۱۳۹۵ at ۱۳:۲۶ #

  دست ابا الفضل نگهدارت سردار…

 8. فرهاد
  مرداد ۲۸, ۱۳۹۵ at ۱۸:۵۸ #

  خوب بسم الله این گوی واین میدان اگه مردی سردار الان توعراق است توهم برو باهاش پنجه در پنجه شو هان منتظریم هازودبیا سردار راترور کن خخخخخخخخ

 9. آرمین
  شهریور ۱۵, ۱۳۹۵ at ۰۹:۵۷ #

  معاون رئیس پلیس دبی بیخود کرده. مفتی های از اون گنده تر هم نتونستن به سردار ضربه بزنن.

Leave a Comment