Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

تروریست‌های جبهة‌النصرة ۱۴ نفر از طرفداران ارتش سوریه را اعدام کردند + فیلم

گروه تروریستی جبهة النصرة شاخه القاعده در سوریه، با انتشار ویدئویی اعلام کرد ۱۴ نفر از هواداران دولت سوریه را اعدام کرده است.

این تصاویر ویدئویی که در حساب کاربری شبکه‌های اجتماعی النصرة منتشر شده، نشان می‌دهد که ۱۴ مرد که تعدادی از آنها زخمی هستند، به تلافی پیشروی نیروهای ارتش سوریه در نزدیکی دمشق، اعدام می‌شوند.

در این فیلم ویدئویی متنی روی تصویر به نمایش در می‌آید که حاکی است: این گروه از زندانیان به خاطر حمله به روستای هریره در وادی بردی اعدام می‌شوند.

در این ویدئو ۱۴ پس از معرفی خود جلوی تروریست‌های جبهة النصرة زانو زده و از ناحیه سر هدف شلیک گلوله قرار می‌گیرند.

منطقه وادی بردی در منطقه قلمون در استان دمشق سوریه واقع شده است که مناطقی از آن تحت کنترل گروه‌های تروریستی از جمله جبهه النصره قرار دارد.

جبهه تروریستی النصرة در بیانیه ای اعلام کرد این افراد در انتقام از پیشروی های ارتش سوریه در نزدیکی دمشق و پس از پایان زمان متوقف کردن حمله به روستای هریره در وادی بردی در ریف دمشق اعدام شده اند.

پیشتر گروه موسوم به دیده بان حقوق بشر سوریه گفته بود جبهة النصرة تهدید کرده است در صورتی که نیروهای دولتی وارد روستای حریره شوند، این زندانیان را اعدام می‌کند.

جبهة النصرة از جمله گروه‌های تروریستی فعال در سوریه است که همگام با گروه تروریستی داعش تاکنون جنایت‌های شنیعی علیه نیروهای دولتی و غیرنظامیان سوری مرتکب شده است.

این گروه تکفیری در سپتامبر ۲۰۱۵ نیز دستکم ۵۶ تن از نیروهای دولتی را در فرودگاهی نظامی در استان ادلب در شمال غرب سوریه اعدام کرده بود.

در همین حال روزنامه آمریکایی واشنگتن پست  از برنامه‌ریزی و طراحی جبهة النصرة برای حملات تروریستی در اروپا و آمریکا خبر داده و در این باره به غرب هشدار داده است.

در این گزارش آمده است: اهداف جهانی اسامه بن لادن، همچنان بخشی از دی‌ان‌ای(DNA) جبهة النصرة است. مقامات آمریکایی گزارش می‌دهند که مدارک زیاد و رو به گسترشی وجود دارد مبنی بر اینکه،این گروه در حال توطئه کردن برای عملیات خارجی علیه اروپا و آمریکا است.

 

 

ابنا

No comments yet.

Leave a Comment