جنایات جدید داعشی های وحشی / جنایت بخاطر عکس یادگاری + تصایر (+۱۸)

eagle دی ۷, ۱۳۹۳ 1

تکفیری های داعش که هنوز حس حقارتشان در برابر رژه باشکوه دوست داران فرزند پیامبر (ص) فروکش نکرده، در واکنشی رقت انگیز و مزبوحانه، دو شهروند اهل سنت عراقی را بخاطر گرفتن عکس یادگاری کنار یکی از موکب های مسیر کربلا، به قتل رساندند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، با گذشت چند هفته از راهپیمایی عاشقان فرزند پیامبر (ع) در مراسم اربعین حسینی، داغ مشاهده این رژه بی نظیر و باشکوه بر دل تکفیری ها و اربابانشان سنگینی می کند و آنها را واداشته تا برای تسکین درد و فرار از حس حقارتشان مرتکب وقیحانه ترین رفتار شوند.

رسانه های غربی و عربی حامی تکفیری ها و پیروان داخلی آنها که در ایام راهپیمایی و در مواجهه با اقیانوس حقیقت، آشکارا بر خس و خاشاک بودن خود واقف بودند و به اجبار لب فرو بسته بودند، این روزها سر برآورده و با انواع خبرسازی ها و دروغ پراکنی ها تلاش می کنند به گمان خود، لکه هایی بر نمای درخشان و پر نور این واقعه باشکوه بیافکنند. شایعاتی همچون کشته شدن زائران با شلیک داعش، ورود ویروس های خطرناک از عراق، گم شدن یک کودک ۴ ساله ایرانی در کربلا، حمله داعش با نذری های مسموم و … از جمله این لجن پراکنی هاست.

اما تکفیری ها نیز که از تحمل خار در چشم خود بی تاب شده اند، به روش خاص خود برای تسکین دردشان می کوشند.

اعدام سنی ها

تروریست های داعش، دیروز دو شهروند اهل سنت عراقی را فقط بخاطر گرفتن عکس یادگاری در کنار یکی از موکب های پذیرایی کننده از زائران به قتل رساندند.

این شهروند عراقی که توضیح می دهد کارش خرید و فروش است و به شهرهای اطراف سفر می کند، فقط به این جرم کشته شد که در یکی از شهرها در مسیر زائران کربلا قرار گرفته و عکس یادگاری انداخته است.

اعدام بخاطر عکس یادگاری

جرم شهروند دیگر عراقی، انداختن عکس یادگاری در زمان خدمت سربازی است. او توضیح می دهد که عکس را قبل از حمله داعش گرفته، اما تکفیری ها او را به جرم علاقه به ارتش عراق و برائت نجستن از آنها به قتل می رسانند و سپس، خانه و کاشانه آنها را نیز منفجر می کنند.

گردن زدن اهل سنت

کودک سر بریدن

کشتن سنی ها

منفجر کردن منزل مردم عراق

بمب گذاری در خانه عراقی ها

در سوریه نیز، یک اسیر جنگی به صلیب کشیده شد و یک شهروند سوری نیز، به جرم همراه داشتن تربت مزار اهل بیت، گردن زده شد.

مهر نماز

همچنین، تکفیری ها در سوریه، یک جوان سوری را در ملا عام گردن زدند و گفتند که او به خدا دشنام داده و حق توبه کردن نیز ندارد.

اعدام جوانان سوری

گردن زدن مردم سوریه

گردن زدن با شمشیر

یک دیدگاه »

  1. سید حسین بهمن ۲۸, ۱۳۹۳ در ۱۳:۱۲ - Reply

    خدا امام زمان زودتر برسونه.آمین

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::