Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

او را سردار دلها مي نامند، مي دانيد چرا؟!

چون زماني كه بيشتر ما در خوابيم، او بيدار است، چون هنگامي كه بسياري در كنار خانواده شان در امنيت و ارامش هستند، او نزد سربازانش و نيروهاي مقاومت در #سوريه و #عراق است، به خاطر اينكه هنگامي كه شمار زيادي از دست اندركاران، در ضيافت هاي انچناني حضور دارند، سردار ما، در ضيافت نان چند روز مانده و كنسرو نيروهايش است و لحظه لحظه هايش را با انان سپري مي كند.
.
او فرمانده اي است كه با وجود جراحات هاي بسيار، همچنان مرد نبردهاي سخت است و با نيروهايش ماندن، در كارزار دفاع مقدس و جنگ با تروريست هاي خونخوار را، به پشت ميزهاي بزرگ نشستن، ترجيح مي دهد .
.
انان كه سردار عزيزمان را مي شناسند، خوب مي دانند كه او، يك روز سربازي ولايت و “دفاع از حريم و حرم” را، به دهها سال مرد سياست بودن و سرگرم شدن به سياسي بازي و سياست مداري نمي دهد، كه اگر اينچنين بود، اين روزها، مثل همه اين سالها در خط اول نبرد با دشمنان واقعي اسلام و ايران عزيز نبود .
.
سردار ما نياز به توصيه و ارشاد و نصيحت #اشنا و غير اشنا ندارد كه خود راهش را دهها سال است كه شناخته و از ان منحرف نشده است و چند روزه دنيا، و زر و زور و قدرت و ثروت و مكنت، فريبش نداده و نمي دهد.
.
#سردار_حاج_قاسم_سليماني، به لطف خداي بزرگ همواره عزيز بوده است، و همچنان با نگاه و توجه خاص حضرت حق، عزيز تر خواهد شد و هميشه و همه جا در “قله” است و “اسطوره” خواهد ماند، چه بخواهيم و چه نخواهيم، چه ببينيم و چه خود را به نديدن بزنيم، كه فرمود : #تعزُٓ_من_تشاء و #تذلُّ_من_تشاء
.
و يك خواهش : بگذاريد حاج قاسم عزيزمان، همچون هميشه، تمام وقت، فكر و ذهن و انديشه هايش را متمركز بر روي وظايف سنگين محوله اش كند و با ارسال پارازيت، به اندازه ذره اي، در كارش خلل ايجاد نكنيد .
.
مطمئن باشيد كه سردار دلها، به كارزارهاي #كليد و #گاز_انبر شما و ميز و صندلي هاي بزرگ مجلل تان نزديك نخواهد شد، زيرا هدف والايي دارد كه در جايي ديگر دست يافتني است، پس اسوده باشيد و در امنيت كامل، كه حاصل ايثارگري هاي ايشان و يارانش است، به امور خود بپردازيد و او را، رها كنيد .
.
حسن شمشادي، خبرنگار
چهارشنبه دوازدهم خرداد نود و پنج

3 Responses to “او را سردار دلها مي نامند، مي دانيد چرا؟!”

 1. حسین
  خرداد ۱۶, ۱۳۹۵ at ۲۱:۲۷ #

  سردار جوانان ایران تو را می ستایند و پیرانش تورا دعا می کنند که انشاء ا… بدست توانای تو نسل داعش و تروریسم از منطقه کنده شده و زمینه ظهرو حضرت مهدی فراهم شود
  آیا می شود کسی پیدا شود که خود را مدیون این سردار بی ادعا نداند؟
  سلام خداوند بر تو ای سردار دلیر و ای شیر مرد ولایی

 2. افشین
  تیر ۳, ۱۳۹۵ at ۱۴:۵۵ #

  با سلام…خدمت حاج قاسم سلیمانی…
  خسته نباشی پهلوان و بزرگمرد.همیشه پهلوان و محبوب دلهای ایرانیان‌ هستی و خواهی‌ماند.و مراقب دشمنان خدا و انسان و ایران و خود باش‌.هرچند کوچکتر از انم که نظری بدم اما لطفا وارد بازیهای بچه گانه سیاسی نشو فقط به خاطر این که در سیاست هم اگر وارد شدی به خاطر هوشمندی و وطن دوستی موفق میشوید ولی ترس اینکه دروغ های سیاست باعث کم رنگ شدن بزرگی تو شاید بشود اصلا جالب نیست…تو مرد عمل هستی و در قلب ما جا داری…خدا پشت و پناهت.به وجودت افتخار میکنیم.

 3. موسی
  تیر ۶, ۱۳۹۵ at ۰۴:۴۱ #

  افتخار ایران و اسلام . عزت انسانیت. دلگرمی مقام معظم رهبری. سربلندی ما …. سردار قاسم سلیمانی

Leave a Comment