او را سردار دلها مي نامند، مي دانيد چرا؟!

eagle خرداد ۱۲, ۱۳۹۵ 3
او را سردار دلها مي نامند، مي دانيد چرا؟!

چون زماني كه بيشتر ما در خوابيم، او بيدار است، چون هنگامي كه بسياري در كنار خانواده شان در امنيت و ارامش هستند، او نزد سربازانش و نيروهاي مقاومت در #سوريه و #عراق است، به خاطر اينكه هنگامي كه شمار زيادي از دست اندركاران، در ضيافت هاي انچناني حضور دارند، سردار ما، در ضيافت نان چند روز مانده و كنسرو نيروهايش است و لحظه لحظه هايش را با انان سپري مي كند.
.
او فرمانده اي است كه با وجود جراحات هاي بسيار، همچنان مرد نبردهاي سخت است و با نيروهايش ماندن، در كارزار دفاع مقدس و جنگ با تروريست هاي خونخوار را، به پشت ميزهاي بزرگ نشستن، ترجيح مي دهد .
.
انان كه سردار عزيزمان را مي شناسند، خوب مي دانند كه او، يك روز سربازي ولايت و “دفاع از حريم و حرم” را، به دهها سال مرد سياست بودن و سرگرم شدن به سياسي بازي و سياست مداري نمي دهد، كه اگر اينچنين بود، اين روزها، مثل همه اين سالها در خط اول نبرد با دشمنان واقعي اسلام و ايران عزيز نبود .
.
سردار ما نياز به توصيه و ارشاد و نصيحت #اشنا و غير اشنا ندارد كه خود راهش را دهها سال است كه شناخته و از ان منحرف نشده است و چند روزه دنيا، و زر و زور و قدرت و ثروت و مكنت، فريبش نداده و نمي دهد.
.
#سردار_حاج_قاسم_سليماني، به لطف خداي بزرگ همواره عزيز بوده است، و همچنان با نگاه و توجه خاص حضرت حق، عزيز تر خواهد شد و هميشه و همه جا در “قله” است و “اسطوره” خواهد ماند، چه بخواهيم و چه نخواهيم، چه ببينيم و چه خود را به نديدن بزنيم، كه فرمود : #تعزُٓ_من_تشاء و #تذلُّ_من_تشاء
.
و يك خواهش : بگذاريد حاج قاسم عزيزمان، همچون هميشه، تمام وقت، فكر و ذهن و انديشه هايش را متمركز بر روي وظايف سنگين محوله اش كند و با ارسال پارازيت، به اندازه ذره اي، در كارش خلل ايجاد نكنيد .
.
مطمئن باشيد كه سردار دلها، به كارزارهاي #كليد و #گاز_انبر شما و ميز و صندلي هاي بزرگ مجلل تان نزديك نخواهد شد، زيرا هدف والايي دارد كه در جايي ديگر دست يافتني است، پس اسوده باشيد و در امنيت كامل، كه حاصل ايثارگري هاي ايشان و يارانش است، به امور خود بپردازيد و او را، رها كنيد .
.
حسن شمشادي، خبرنگار
چهارشنبه دوازدهم خرداد نود و پنج

3 دیدگاه »

 1. حسین خرداد ۱۶, ۱۳۹۵ در ۲۱:۲۷ - Reply

  سردار جوانان ایران تو را می ستایند و پیرانش تورا دعا می کنند که انشاء ا… بدست توانای تو نسل داعش و تروریسم از منطقه کنده شده و زمینه ظهرو حضرت مهدی فراهم شود
  آیا می شود کسی پیدا شود که خود را مدیون این سردار بی ادعا نداند؟
  سلام خداوند بر تو ای سردار دلیر و ای شیر مرد ولایی

 2. افشین تیر ۳, ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۵ - Reply

  با سلام…خدمت حاج قاسم سلیمانی…
  خسته نباشی پهلوان و بزرگمرد.همیشه پهلوان و محبوب دلهای ایرانیان‌ هستی و خواهی‌ماند.و مراقب دشمنان خدا و انسان و ایران و خود باش‌.هرچند کوچکتر از انم که نظری بدم اما لطفا وارد بازیهای بچه گانه سیاسی نشو فقط به خاطر این که در سیاست هم اگر وارد شدی به خاطر هوشمندی و وطن دوستی موفق میشوید ولی ترس اینکه دروغ های سیاست باعث کم رنگ شدن بزرگی تو شاید بشود اصلا جالب نیست…تو مرد عمل هستی و در قلب ما جا داری…خدا پشت و پناهت.به وجودت افتخار میکنیم.

 3. موسی تیر ۶, ۱۳۹۵ در ۰۴:۴۱ - Reply

  افتخار ایران و اسلام . عزت انسانیت. دلگرمی مقام معظم رهبری. سربلندی ما …. سردار قاسم سلیمانی

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::