عامل داعشی خرید و فروش زنان و دختران اسیر در چنگال عدالت گرفتار شد + عکس و فیلم

eagle خرداد ۷, ۱۳۹۵ 1

در ادامه عملیات نیروهای نظامی عراقی برای بازپس گیری شهر فلوحجه از تروریستهای تکفیری داعش، یکی از عوامل خرید و فروش برده در این گروه حین فرار از شهر توسط نیروهای ارتش عراق دستگیر شد.

بنابر این گزارش، این فرد در ویدئوی معروفی که سال گذشته از سوی بخش رسانه ای داعش در رابطه با بازار خرید و فروش دختران شیعه و یزیدی عراقی در شهر فلوجه منشر شده بود رو به دوربین با شادی از تجزبه خرید و فروش برده و کنیز صحبت کرده و تصاویر وی بسرعت فضای رسانه ها را در نوردیده بود. شب گذشته وی در حین فرار از فلوجه توسط نیروهای نظامی عراق دستگیر و به سیستم قضایی عراق تحویل شده است.

دستگیری داعشی عامل خرید و فروش برده+فیلم و عکس

در این فیلم کوتاه که اوج وقاحت تروریست‌های حاضر در موصل را به تصویر می کشد، چند تن از اعراب تبعه کشورهای حاشیه خلیج فارس،  در محلی که پرچم های داعش بر در و دیوار آن نصب شده، تصاویر دختران و زنان اسیر را در تلفن های همراه خود به هم نشان می دهند و بر سر بهای خرید و فروش آنان با هم چانه می زنند.

یکی از آنها که به نظر می رسد فرمانده باشد، در ابتدا می گوید: امروز بازار برده فروشی داریم. امروز روز توزیع است (!) وسپس ادامه می دهد: هرکس اسیرش را می فروشد، من خریدارم.. و در پاسخ به پرسش یکی از حاضران درباره قیمت آنها می گوید: بستگی به سن و سال و … آنها دارد. یادآور می شود، سخنگوی هلال احمر عراق چندی پیش از فروش دختران و زنان اسیر داعش در بازارهای نینوا خبر داده بود.

 

دانلود

مشرق

یک دیدگاه »

  1. جعفر خرداد ۷, ۱۳۹۵ در ۱۹:۲۳ - Reply

    خداوند را بسیار شاکریم که یک به یک عدالت واقعی را برای همه آشکار می سازد.شکراً شکراً رزمندگان اسلام و مدافعین حرم دست حق به همراه تان و دعای ملت ایران پشت سرتان.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::