پاسدار “هاشم دهقانی نیا” به خیل شهدای مدافع حرم پیوست

eagle اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۵ 1
پاسدار “هاشم دهقانی نیا” به خیل شهدای مدافع حرم پیوست

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: پیکر مطهر شهید مدافع حرم، هاشم دهقانی‌نیا بعد از نماز جمعه اردبیل تشییع و تدفین می‌شود.

سرهنگ پاسدار سیدجواد خاتم‌نژاد اظهار داشت:‌ پیکر مطهر شهید مدافع حرم هاشم دهقانی‌نیا ‌که در سوریه به فیض شهادت نائل آمدند فردا بعد از نماز جمعه اردبیل تشییع و تدفین می‌شود.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت:‌ پیکر مطهر این شهید والامقام از مقابل مصلای اردبیل به طرف گلزار شهدای غریبان تشییع شده و با حضور خانواده شهدا و ایثارگران، مسئولان استانی و خیل عظیم مردم تدفین خواهد شد.

وی بیان کرد: شهید دهقانی‌نیا نخستین شهید مدافع حرم ساکن استان اردبیل است که با شجاعت هر چه تمام تا پای جان در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) ایستادگی کرده و با شهادت در راه دفاع از دین و اسلام به خیل شهدای حرم پیوست تا نام و آوازه وی برای همیشه در تاریخ ماندگار شود.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل افزود: از عموم مردم ولایی اردبیل دعوت می‌شود تا با حضور گسترده خود در مراسم تشییع و تدفین این شهید والامقام با مدافعان حرم پیمان ببندند که در راه دفاع از دین و اسلام همواه پشتیبان آنها خواهند ماند.

تسنیم

با بازگشت پیکر پاک شهید هاشم دهقانی از جبهه مقاومت سوریه به استان اردبیل، پیش از ظهر فردا با حضور اهالی مؤمن و شهیدپرور اردبیل تشییع پیکر این شهید والامقام برگزار می‌شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل در نشست مطبوعاتی خود در روزهای گذشته از دو شهید مدافع حرم استان اردبیل شهید آقایی و هاشم دهقانی خبر داد که به تازگی در سنگر دفاع از حریم ولایت و جهاد با گروه‌های تکفیری به شهادت رسیدند.

همچنین عصر امروز یادواره شهید بال‌اوغلان عباس‌زاده که در عملیات والفجر هشت به شهادت رسید و به تازگی در منطقه شوش شناسایی شده در اردبیل و مسجد امام حسین(ع) برگزار شد تا یاد و خاطره این شهید والامقام دوران دفاع مقدس گرامی داشته شود.

 

فارس

یک دیدگاه »

  1. jmohammadi اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۸ - Reply

    سلام فیلم اجساد کفتارها مربوط به فتح نبل و ازهرا می باشد نه خان طومان

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::