Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

پاسدار “هاشم دهقانی نیا” به خیل شهدای مدافع حرم پیوست

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: پیکر مطهر شهید مدافع حرم، هاشم دهقانی‌نیا بعد از نماز جمعه اردبیل تشییع و تدفین می‌شود.

سرهنگ پاسدار سیدجواد خاتم‌نژاد اظهار داشت:‌ پیکر مطهر شهید مدافع حرم هاشم دهقانی‌نیا ‌که در سوریه به فیض شهادت نائل آمدند فردا بعد از نماز جمعه اردبیل تشییع و تدفین می‌شود.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت:‌ پیکر مطهر این شهید والامقام از مقابل مصلای اردبیل به طرف گلزار شهدای غریبان تشییع شده و با حضور خانواده شهدا و ایثارگران، مسئولان استانی و خیل عظیم مردم تدفین خواهد شد.

وی بیان کرد: شهید دهقانی‌نیا نخستین شهید مدافع حرم ساکن استان اردبیل است که با شجاعت هر چه تمام تا پای جان در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) ایستادگی کرده و با شهادت در راه دفاع از دین و اسلام به خیل شهدای حرم پیوست تا نام و آوازه وی برای همیشه در تاریخ ماندگار شود.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل افزود: از عموم مردم ولایی اردبیل دعوت می‌شود تا با حضور گسترده خود در مراسم تشییع و تدفین این شهید والامقام با مدافعان حرم پیمان ببندند که در راه دفاع از دین و اسلام همواه پشتیبان آنها خواهند ماند.

تسنیم

با بازگشت پیکر پاک شهید هاشم دهقانی از جبهه مقاومت سوریه به استان اردبیل، پیش از ظهر فردا با حضور اهالی مؤمن و شهیدپرور اردبیل تشییع پیکر این شهید والامقام برگزار می‌شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل در نشست مطبوعاتی خود در روزهای گذشته از دو شهید مدافع حرم استان اردبیل شهید آقایی و هاشم دهقانی خبر داد که به تازگی در سنگر دفاع از حریم ولایت و جهاد با گروه‌های تکفیری به شهادت رسیدند.

همچنین عصر امروز یادواره شهید بال‌اوغلان عباس‌زاده که در عملیات والفجر هشت به شهادت رسید و به تازگی در منطقه شوش شناسایی شده در اردبیل و مسجد امام حسین(ع) برگزار شد تا یاد و خاطره این شهید والامقام دوران دفاع مقدس گرامی داشته شود.

 

فارس

One Response to “پاسدار “هاشم دهقانی نیا” به خیل شهدای مدافع حرم پیوست”

  1. jmohammadi
    اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۵ at ۱۰:۲۸ #

    سلام فیلم اجساد کفتارها مربوط به فتح نبل و ازهرا می باشد نه خان طومان

Leave a Comment