Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

با کوچک‌ترین تروریست‌های جهان آشنا شوید/ امروز در شام فردا در پاریس + تصاویر

«ابو مصعب» و «ابو قاقا» کوچک ترین تروریست جهان شناخته می شوند.

این دو برادر تروریست اصلیتی فرانسوی دارند و پدر آنان، «ابو دوجانا» نام داشت که در سال ۲۰۱۴ در حلب به هلاکت رسید.

در جدیدترین فیلم تبلیغاتی داعش، ابو مصعب و ابو قاقا نقش اول را ایفاء می کنند و دو زندانی گروه تروریستی داعش را اعدام می کنند.

آنگونه که از این ویدئو مشخص است، این دو برادر تروریست در حالیکه لباس سیاه رنگی بر تن دارند، با سلاح کمری خود، به سر دو زندانی این گروه تروریستی شلیک مستقیم می کنند و آن دو را به قتل می رسانند.

در این فیلم که لحظات اعدام دو سوری به دست کودکان عضو داعش را نشان می‌دهد، کودک بزرگ‌تر به زبان فرانسوی پاریس را تهدید کرده و می‌گوید: به فرانسه هشدار می‌دهم که ما شما را می‌کشیم همانطور که برادرانمان را در اراضی کشورهای اسلامی کشتید. امروز در شام و فردا در پاریس.

گروه تروریستی تکفیری داعش بر خلاف تمام اصول اسلامی و انسانی، کودکان را به بدترین شکل ممکن مورد سوء استفاده قرار می دهد و آنان را به طور مستقیم در میادین نبرد، عملیات های انتحاری و اعدام ها دخالت می دهد.

تاکنون چندین عملیات انتحاری توسط کودکان و نوجوانان تروریست صورت گرفته است که آخرین نمونه آن، حمله تروریستی هفته گذشته به شهر مقدس کاظمین بود که توسط یکی از عناصر نوجوان این گروه تروریستی صورت پذیرفت و دهها تن از شیعیان این شهر، به خاک و خون کشیده شدند.

بیشتر والدین کودکانی که در این گروه تروریستی مشغول به آموزش و خدمت هستند، یا هم اکنون در زمره تروریست های داعش قرار دارند و یا پیش از در میان تروریست های داعش بوده و به هلاکت رسیده اند.

«ابو مصعب» و «ابو قاقا» کوچک ترین تروریست های جهان

یکی از دو برادر تروریست

قسمتی از فیلم تبلیغاتی داعش

قسمتی از فیلم تبلیغاتی داعش

قسمتی از فیلم تبلیغاتی داعش

«ابو دوجانا» پدر دو برادر تروریست

ابنا

One Response to “با کوچک‌ترین تروریست‌های جهان آشنا شوید/ امروز در شام فردا در پاریس + تصاویر”

  1. خادم عمه سادات
    اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۵ at ۰۲:۳۵ #

    لعنت بر داعش و داعشی که مغز این کودکان رو به این طرز وحشیانه شستشو دادن

Leave a Comment