Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

روش جدید داعش برای اعدام + فیلم

گروه تروریستی داعش با انتشار فیلمی از اعدام ۵ نفر در مرکز موصل، در ادعایی جدید تأکید کرد که این اعدام به دست افراد داوطلب انجام شد!

این جنایت در میدان “باب الطوب” در مرکز شهر موصل انجام شد.

با وجود ادعای داعش مبنی بر اینکه عملیات اعدام به دست افراد داوطلب انجام شده است، منابعی در شهر موصل عراق تأکید کردند که اعدام کنندگان از مردم نبودند، بلکه همگی از عناصر محلی داعش هستند.

گروه تروریستی داعش برای ارعاب شهروندان در مناطق تحت کنترل خود و جلوگیری از هرگونه قیام مردمی، هر از گاهی دست به اینگونه جنایتها می زند.

داعش ساخته و پرداخته سرویسهای اطلاعاتی و جاسوسی آمریکایی و اسرائیلی است و تفکرات آن برخاسته از وهابیت است و به عقیده کارشناسان این گروه تروریستی به دنبال تخریب چهره اسلام در دنیا است؛ “ابوبکر بغدادی” سرکرده اصلی گروه تروریستی داعش در دوران حضور اشغالگران آمریکایی در عراق، در زندان بوکا در اختیار آمریکایی ها بود. با ایجاد این گروه شمار قابل توجهی از افراطی‌ها از کشورهای مختلف حتی آمریکا و کشورهای اروپایی، در سایه سکوت مقامات آن کشورها و با همکاری سرویسهای اطلاعاتی غربی و همپیمانان آنها در منطقه به راحتی توانستند به این گروه تروریستی ملحق شوند. اما اکنون بازگشت این تروریستها به یکی از بزرگترین مشکلات کشورهای غربی تبدیل شده است.

 

 

العالم

One Response to “روش جدید داعش برای اعدام + فیلم”

  1. مهدي
    اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۵ at ۱۵:۰۸ #

    منم ميام

Leave a Comment