Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

تصاویر رمبوی داعش پیش از به درک واصل شدن

“ابو وهیب” که بارها تصاویری از او در حال انجام عملیات خونین و کشتار بیگناهان منتشر شده است، نخستین بار با ویدئویی از اعدام تعدادی رانندۀ کامیون سوری به جرم علوی بودن شهرت یافت.

انتشار این ویدئو ها و تصاویر پر شمار دیگر به تدریج او را به یکی از شناخته ترین سرکردگان “داعش” و نمادی تبلیغاتی برای این گروه تروریستی تبدیل کرد.
البته این اولین بار نیست که خبر کشته شدن “ابو وهیب” منتشر می شود. در سال های گذشته نیز چنین بار اخباری دربارۀ کشته شدن او منتشر شده بود که بعدها نادرستی آن روشن شد.

داعش ساخته و پرداخته سرویسهای اطلاعاتی و جاسوسی آمریکایی و اسرائیلی است و تفکرات آن برخاسته از وهابیت است و به عقیده کارشناسان این گروه با جنایات و اقدامات افراطی خود به دنبال ضربه زدن به چهره اسلام در دنیا است؛ “ابوبکر بغدادی” سرکرده اصلی گروه تروریستی داعش در دوران حضور اشغالگران آمریکایی در عراق، در زندان بوکا در اختیار آمریکایی ها بود. با ایجاد این گروه شمار قابل توجهی از افراطی‌ها از کشورهای مختلف حتی آمریکا و کشورهای اروپایی، در سایه سکوت مقامات آن کشورها و با همکاری سرویسهای اطلاعاتی غربی و همپیمانان آنها در منطقه به راحتی توانستند به این گروه تروریستی ملحق شوند. اما اکنون بازگشت این تروریستها به یکی از بزرگترین مشکلات کشورهای غربی تبدیل شده است.
در ادامه آلبومی از تصاویر این سرکرده داعش را مشاهده می کنید.

العالم

2 Responses to “تصاویر رمبوی داعش پیش از به درک واصل شدن”

  1. منتظر
    اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۵ at ۲۲:۳۰ #

    کطلبی که گقته نشد اینست که کشورهای غربی -عربی با یک تیر چند نشان را هدف گرفته اند ..اول ایران و خط مقاومت که خواب ارام آنها را آشفته کرده …دوم خروج عناصر مشکل ساز از کشورشان که یا نابود می شوند و یا نابود میکنند و حفظ اصل دشمن دشمن ما دوست مااست ..سوم رسیدن به مفهوم تزلزل در تفکرات اسلامی و ایجاد نسلی بیتوجه به اسلام چهارم برپایی جنگی صلیبی که فروش سلاح و آزمایش آنها و تضعیف کشور های قدرتمند اسلامی را در بردارد ..پنجم ورود و تضعیف و درگیری اروپا بعنوان رقیب امریکا در جنگهای هدفمند و طولانی و تخریبی …ششم رسیدن به امپراطوری یهود و رویای نیل تا فرات ..هفتم به تعویق انداختن نابودی حتمی اسرائیل و تجزیه آمریکا که برای خودشان هم مفهوم و پذیرفته شده است …هشتم …پاک کردن صورت مسئله تروریسم دولتی در غرب اسیا و خاصه اسرائیل …نهم از بین رفتن زیر ساختهای اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و بویژه نظامی کشور های دارای جاذبه های توریستی و تاریخی در منطقه …دهم ایجاد ضمانت انتقال باقی مانده نفت و جریان گاز به آمریکا که این جنگ اصالا جنگ گاز بوده است وووووووخیلی از اصول دیگر

  2. محمدکیا
    اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۵ at ۱۳:۲۷ #

    سلام و درود بر سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوان

Leave a Comment