خلبان اسیر شده اردنی / درخواست پدر خلبان از داعش + عکس

eagle دی ۳, ۱۳۹۳ 0
خلبان اسیر شده اردنی / درخواست پدر خلبان از داعش + عکس

ارتش اردن سقوط یک فروند جنگنده نیروی هوایی این کشور در سوریه و گرفتار شدن خلبانش را تایید کرد. پدر کمک خلبان اردنی نیز، از تکفیری ها خواست پسرش را نکشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ارتش اردن خبر سقوط یک فروند جنگنده این کشور در منطقه رقه سوریه را تایید کرد و داعش را مسئول حفظ جان خلبان آن دانست.

صبح امروز چهارشنبه، تروریست های داعش تصاویری از به اسارت گرفتن خلبان اردنی یکی از جنگنده های ائتلاف را منتشر کردند که در یکی از رودخانه های این منطقه به آب افتاده بود.

جنگنده های ائتلاف امریکایی،  پیش از این، در چندین عملیات، بجای حمله به مواضع داعش، به نیروهای در حال مبارزه با تکفیری ها حمله کرده و آن را خطای سهوی توصیف کرده بودند، اما این بار موجبات خنده و شادی تکفیری ها را فراهم کردند و باعث افزایش روحیه آنها شدند.

پس از انتشار تصاویر خلبان و کارت شناسایی او در صفحات اینترنتی داعش، مشخص شد که وی معاذ یوسف، کمک خلبان اردنی است.

پدر این خلبان اردنی، پس از اطلاع از گرفتار شدن پسرش، از تکفیری ها خواست او را ببخشند و آزاد کنند. وی از نیروی هوایی اردن خواسته است هرکاری می توانند برای آزادی معاذ یوسف انجام دهند.

خبرگزاری رویترز گزارش داد؛ ارتش اردن سقوط یک فروند جنگنده نیروی هوایی این کشور در مرز سوریه و گرفتار شدن یکی از خلبانانش را تایید کرده و داعش را مسئول حفظ جان او دانسته است.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::