تیراندازی داعش به ایرانیان در عراق/ حال یکی از زائران پیاده اربعین وخیم است

eagle دی ۲, ۱۳۹۳ 0
تیراندازی داعش به ایرانیان در عراق/ حال یکی از زائران پیاده اربعین وخیم است

پدر یکی از مجروحان حادثه تیراندازی گروه داعش به زائران پیاده‌روی اربعین، حال عمومی فرزندش را وخیم دانست.

مسعود شاهسون با اشاره به اصابت کردن گلوله به کتف و نزدیک بودن آن با گردن و نخاع غلام‌علی شاهسون، گفت: متاسفانه به دلیل اصابت گلوله در نقطه بسیار حساس، سطح هوشیاری فرزندم به شدت پایین است و با مشکل تنفسی و افت فشار مواجه شده است تا جایی که به صورت عادی قادر به تنفس نیست.

شاهسون با بیان این‌که فرزندم شب گذشته ایست قلبی داشته است، گفت: فرزندم اکنون در آی سی یو بستری است و در شرایط خوبی قرار ندارد.

او خدمات رسانی و رسیدگی مطلوب کادر پزشکی بیمارستان سوانح امدادی شهید کامیابی مشهد را قابل تقدیر دانست و گفت: تیم‌های جراحی، ارتوپدی و بی‌هوشی این بیمارستان از ساعات اولیه به سرعت دست به کار شدند و اقدامات لازم را انجام دادند و اکنون از نظر رسیدگی‌های درمانی هیچ گونه خلل و کمبودی وجود ندارد.

شاهسون با بیان این‌که تاکنون هیچ یک از مسئولان عالی رتبه استانداری چهارمحال و بختیاری در این مکان حضور نیافته و حتی به صورت تلفنی جویای حال و وضعیت ما نشده‌اند، گفت: اگرچه فرماندار سامان و نماینده مردم شهرکرد در مجلس تماس تلفنی داشته و جویای حال ما شده‎اند اما تاکنون هیچ مسئولی از استانداری پیگیر وضعیت ما نشده است.

او با بیان این‌که من از مسئولان هیچ انتظاری ندارم، گفت: مسئولان اگر در رابطه با این حادثه احساس می‎کنند مسئولیتی بر عهده دارند انجام بدهند در غیر این صورت ما دعاگوی آنها هستیم و آروزی موفقیت برای آنها داریم.

شاهسون گفت: فرزند من در شرایطی دچار این سانحه شده است که همسرش باردار است و دو فرزند کوچکش در روستای گرمدره در انتظار سایه پر مهر و محبت پدر هستند.

غلام‌علی شاهسون در آذرماه برای زیارت کربلای معلا در اربعین حسینی در مسیر سامرا به کربلا مورد حمله گروهای داعشی قرار گرفت.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::