Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

شلیک بی‌رحمانه نظامی صهیونیست به سر جوان فلسطینی + فیلم

یک نظامی صهیونیستی به شکل بی رحمانه ای به سمت یک جوان فلسطینی که پس از زخمی شدن به ضرب گلوله نظامیان صهیونیستی در محله تل رمیده واقع در وسط الخلیل بر روی زمین افتاده بود، تیراندازی کرد و باعث شهادت وی شد.

دکتر «جواد عواد» وزیر بهداشت فلسطین خاطر نشان کرد که نظامیان صهیونیستی با تیراندازی به سمت سر این جوان مجروح فلسطینی و به شهادت رساندن وی به همراه یک جوان دیگر مرتکب جنایت جنگی شده اند و دوربین ها هم صحنه مربوط به این جنایت را ثبت و ضبط کرده اند.

وی تصریح کرد که دوربین های امنیتی تصاویر مربوط به تیراندازی به سمت این جوان فلسطینی به نام «عبد الفتاح شریف» (۲۱ ساله) و شهادت وی را ضبط کرده اند، اما نحوه شهادت جوان دوم به نام «رمزی قصراوی تمیمی» (۲۱ ساله) را ضبط نکرده اند و با این وجود احتمال می رود که وی هم به همین روش به شهادت رسیده باشد.

وی افزود فایل ویدیوئی موجود نشانه آشکاری از ارتکاب جنایت جنگی توسط نظامیان صهیونیستی از طریق اعدام های میدانی است که اکثرا دوربین ها موفق به ثبت لحظه های مربوط به آنها نمی شوند.

گفتنی است که نظامیان رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه ۲ جوان فلسطینی را در محله تل الرمیده در شهر الخلیل به رگبار بسته و شهید کردند.

نظامیان صهیونیست مدعی شدند که این دو جوان فلسطینی با سلاح سرد به یک نظامی زن اسرائیلی حمله و او را زخمی کرده‌اند.

 

دانلود

ابنا

No comments yet.

Leave a Comment