افشای حقه کثیف داعش برای انتحاری در عراق

eagle آذر ۲۹, ۱۳۹۳ 0
افشای حقه کثیف داعش برای انتحاری در عراق

نیروهای امنیتی عراق اعضای یک گروه تروریستی مرتبط با داعش را بازداشت کردند. اعضای این گروه اعتراف کردند که حملات و جنایات زیادی مرتکب شده اند. در این حملات، مراکز نظامی و محل تجمع غیرنظامیان هدف قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از شبکه العراقیه، نیروهای امنیتی عراق اعضای یک گروه تروریستی مرتبط با داعش را بازداشت کردند. اعضای این گروه اعتراف کردند که حملات و جنایات زیادی مرتکب شده اند. در این حملات، مراکز نظامی و محل تجمع غیرنظامیان هدف قرار گرفته است.

خبرنگار این شبکه در گزارشی درباره این موضوع گفت: تلاش های اطلاعاتی به بازداشت یکی از خطرناک ترین گروههای تروریستی وابسته به گروه موسوم به داعش منجر شد. افراد این گروه مسئول کشتن صدها نفر از بیگناهان از طریق منفجر کردن خودروهای بمب گذاری شده و بمب ها و دیگر شیوه های جنایتکارانه هستند و آن ها حتی از اجساد مردگان هم برای کشتن بیگناهان استفاده می کردند.

یکی از این تروریست ها گفت از بغداد برای بمب گذاری در مکان های دیگر عراق آمدم و روش جدید برای بمب گذاری استفاده از اجساد و تابوت مردگان بود به این ترتیب که بمب را در زیر کفن آن ها جاسازی می کردیم و مردم که نمی دانستند پس از حمل تابوت ناگهان با انفجار بمب کشته می شدند.

یکی دیگر از تروریست ها گفت من به استان کربلا برای بمب گذاری آمدم و خودروی آماده شده برای انفجار را درمکانی از این شهر قرار دادم.

خبرنگار افزود: مسئولان امنیتی از دستاوردهای سازمان اطلاعات و مبارزه با تروریسم درکربلا تمجید کردند وخواستار حمایت از این سازمان با فناوری های پیشرفته، شدند.

سرلشکر غانم محمد فرمانده پلیس کربلا در مصاحبه با خبرنگار این شبکه اظهار داشت نمی توانیم بگوییم شهر کربلا پناهگاه تروریسم است ، همه این افرادی که بازداشت شده اند و از آن ها بازجویی شده است خارج از شهر کربلا بازداشت شده اند.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::