Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

انتشار تصاویر جدید از “ابوبکر بغدادی” در فلوجه + تصاویر

تایمز در مطلبی تحت عنوان “بغدادی، سرکرده داعش بعد از ۱۸ ماه بار دیگر در انظار ظاهر شد” نوشت: تایمز نوشت: این اولین باری است که طی یک سال و نیم گذشته ابوبکر بغدادی در انظار ظاهر می شود. وی در این تصاویر به کودکان شرکت کننده در مسابقۀ یکی از مساجد فلوجه، جایزه می دهد.
به نوشته تایمز، بغدادی به عنوان یکی از خطرناکترین افراد تحت تعقیب در دنیا به دلایل امنیتی از ظاهر شدن در انظار عموم خودداری می کند و آخرین باری که بغدادی دیده شده است در ماه می ۲۰۱۴ و زمانی بود که در مسجد بزرگ موصل اقدام به ایراد خطبه جمعه و اقامه نماز به عنوان امام برای نمازگزاران کرد.
تایمز اشاره می کند یکی از افرادی که به همراه بغدادی در این تصویر مشاهده می شود به گفته شماری از تحلیلگران امنیتی و کارشناسان مبارزه با تروریسم احتمالا شبیه وی است. به طوری که در این تصویر در هنگام سخنرانی بغدادی، فردی که عمامه سبزی بر سر دارد در سمت چپ وی نشسته است که بسیار به وی شباهت دارد. این فرد، پس از آن، همچنین در هنگام اهدای جوایز به اطفال نیز مشاهده می شود.
این روزنامه انگلیسی خاطرنشان می کند گروه داعش برای رقابت با جبهه النصره و نفوذ و تقویت پایگاه خود در مناطقی که تحت اشغال دارد اقدام به اجرای پروژه های خیریه در این مناطق کرده بود.
به نوشته تایمز داعش و جبهه النصره با وجود اشتراک در دیدگاهها و باورهایشان، با هم دشمن هستند.
تایمز تأکید می کند ظهور علنی ابوبکر بغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش، ادعاهای منتشر شده در ماههای اخیر درباره کشته یا زخمی شدنش بر اثر حملات هوایی [ائتلاف تحت فرماندهی امریکا] را تکذیب می نماید.

گروه تروریستی داعش ساخته و پرداخته سرویسهای اطلاعاتی آمریکایی، غربی و صهیونیستی است که با عقاید تکفیری و وهابی خود در تلاش است تا به چهره اسلام در دنیا خدشه وارد کند.

One Response to “انتشار تصاویر جدید از “ابوبکر بغدادی” در فلوجه + تصاویر”

 1. سجاد
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۴ at ۲۱:۰۲ #

  باسمه تعالي
  برادران اين بنده خدايي كه توي عكس هست، ابوبكر بغدادي نيست بلكه هداياي ابوبكر بغدادي به برندگان مسابقات حفظ قرآن فلوجه رو آورده داره تقسيم مي كنه.
  خبر هم به همين عنوان توسط داعش منتشر شده و ادعا نشده كه خود ابوبكر بغدادي است.
  اصولا ابوبكر بغدادي تو فلوجه نيست و نمي تونه كه باشه. چون فلوجه محاصره است و به اندازه كافي خطرناك هست كه بغدادي واردش نشه.
  يك مقدار دقتتان رو بيشتر كنيد بهتر است.

Leave a Comment