مدافع حرمی که شهادتش را خبر داده بود +عکس

eagle بهمن ۲۲, ۱۳۹۴ 3

شهید “محمد مسرور” از طلبه‌های جوان و اهل شهرستان کازرون بود که در جریان عملیات آزادسازی شهرک‌های شیعه‌نشین نبل و الزهرا در سوریه به شهادت رسید.

 

 

شهید محمد مسرور مدافع حرمی که شهادتش را خبر داده بود +عکس

 

پیکر این شهید مدافع حرم که از رزمندگان تیپ امام سجاد(ع) بود صبح امروز سه شنبه ۲۰ بهمن ماه در مراسمی با حضور مردم و مسئولان  شهر کازرون تشییع و به خاک سپرده شد.

 

از این شهید طلبه‌ی مدافع حرم دفترچه یادداشتی به یادگار مانده که روی جلد آن نوشته است “راضی نیستم کسی به این دفترچه نگاه کند” و تا زمان حیات کسی به آن نگاه نکرد تا بعد از شهادت که راز دفترچه پیدا شد.

 

“محمد مسرور” در یکی از صفحات این دفتر خواب دیدار با امام سجاد(ع) و شنیدن خبر شهادت خود را تعریف کرده و نوشته است:

 

این خواب خیلی مرا خوشحال کرد. خواب دیدم که امام سجاد(ع) نوید و خبر شهادت من را به مادرم می‌گوید و من چهره آن حضرت را دیده و به من فرمود تو به مقام شهادت می‌رسی و من در تمام طول عمرم به این خواب دلبسته‌ام و به امید شهادت در این دنیا مانده‌ام.

 

هم اکنون که این خواب را می‌نویسم یقین دارم که شهادت نصیم می‌شود و منتظر آن خواهم ماند تا کی خداوند صلاح بداند که من هم همچون شهیدان به مقام شهادت برسم و به جمع آنان بپیوندم. هم اکنون و همیشه در قنوت نمازم اللهم الرزقنی توفیق الشهادت فی سبیلک است تا خداوند شهادت را نصیبم کند و از خداوند هیچ مرگی جز شهادت نمی خواهم.

 

 

 

دفاع پرس

3 دیدگاه »

 1. حمیدرضا-یک خادم بهمن ۲۳, ۱۳۹۴ در ۲۲:۱۴ - Reply

  چقدر زیباست شهادتی که عطرش از قبل پیچیده شده باشد.

  یک خادم

 2. مهدی-همشهری شهید مسرور بهمن ۲۴, ۱۳۹۴ در ۱۸:۱۲ - Reply

  این شهید عزیز به همراه شهید توفیقی و شهید جوکار و ۸ شهید دیگر از شهر ما کازرون تقدیم بانوی مقامت شدند . برادرم شهادتت مبارک

 3. حسام_ گناهکاذ بهمن ۲۷, ۱۳۹۴ در ۰۱:۳۲ - Reply

  گوارایت باد شهادت ای شهید،همیشه فکر می کردم شهدا مال دوران گذشته بودن ،فکر می میکردم دوران ما همه مثه من سر پا گناهن،سیاهی دل همه رو تاریک کرده، ولی نه هنوز مردان بزرگی هستن که شهادت بیافرینند، برای منم دعا کن ی شهید والا مقام

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::