حاج قاسم: درِ خیبر شکسته شد / روایتی از عملیات آزادسازی نبل و الزهرا

eagle بهمن ۱۷, ۱۳۹۴ 3
حاج قاسم: درِ خیبر شکسته شد / روایتی از عملیات آزادسازی نبل و الزهرا

یکی از رزمندگان حاضر در میدان نبرد با تکفیری‌ها در جریان آزادسازی نبل و الزهرا، روایتی شنیدنی از این عملیات را بازگو کرد:

نیروهای خط‌شکن در شب عملیات با بدرقه حاج قاسم سلیمانی راهی خط شدند. از نیروهای ایرانی مستقر در منطقه هم گیلانی‌ها در این عملیات خط‌شکنی نقش داشتند.

نیروهای خط شکن پس از نفوذ به خط، به عقب بازگشتند و اکنون و بقیه رزمنده‌ها در حال تثبیت و پاکسازی هستند. عملیات خط‌شکنی چنان غافلگیرانه و قوی بوده که تروریست‌ها شوکه شدند.

شهید حامد کوچک‌زاده از اعضای سپاه گیلان یکی از شهدای عملیات بود، که ساعت ۲ نیمه شب به علت اصابت ترکش به پشت سرش به فیض شهادت رسید.

بعد از برگشت نیروهای خط‌شکن، حاج قاسم سلیمانی در بین رزمندگان حاضر شد و ضمن بوسیدن دست فرمانده این نیروها، با اشاره به محاصره چهار ساله نبل و الزهرا اعلام کرد: شما در قلعه خیبر رو شکستید و ان شاالله نماز جمعه رو در الزهرا می‌خوانیم.

دفاع پرس

3 دیدگاه »

  1. امير حسين تقى چيان بهمن ۲۵, ۱۳۹۴ در ۱۴:۰۹ - Reply

    با عرض سلام خدمت سردار بزرگ اسلام . ارزوى بؤسه به دست و پاى سردار را دارم، خوشا به حال كسى كه در جايي زندگي ميكند كه بوى عطر وجود سردار در انجا فضا را پر كرده است. خداوند حافظ ايشان باشد.

  2. زهرا مراداسکندری اسفند ۴, ۱۳۹۴ در ۰۱:۳۴ - Reply

    با عرض سلام
    شهید مدافع حرم، مربی بسیجی محمود مراداسکندری در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ در پی آزادسازی شهرهای نبل و الزهرا به فیض شهادت نائل آمد.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::