رهبر داعش در یمن به کشته شد +تصویر

eagle بهمن ۱۵, ۱۳۹۴ 0
شبکه خبری الحدث یمن خبر بدون اشاره به مکان وچگونگی کشته شدن سرکرده داعش در یمن ، اعلام کرد که وی در حمله هوایی کشته شد.
اما برخی دیگر از منابع خبری یمنی تصریح کردند که خودروی حامل جلال بلعیدی و سه تن از همراهانش قبل از طلوع آفتاب در جاده ساحلی شقره – زنجبار هدف حمله پهپاد آمریکایی قرار گرفت و همگی کشته شدند.
جلال بلعیدی سرکرده داعش در یمن از فرماندهان سابق گروه تروریستی القاعده در جزیره العرب به دلیل دو دستگی در گروه انصار الشریعه وابسته به القاعده در جزیره العرب در قالب شاخه مسلح جدید القاعده با عنوان داعش به فرماندهی جلال بلعید ظاهر شد.
رهبر داعش در یمن به کشته شد+تصویر
در همین حال، شش عضو دیگر گروه تروریستی القاعده شب گذشته بر اثر بمباران استان شبوه در شرق صنعا توسط پهپاد آمریکایی به هلاکت رسیدند.
پهپاد آمریکایی شب گذشته دو خودروی حامل تروریست های القاعده را در منطقه المجازه در شهر الروضه در شرق شهر عتق در استان شبوه هدف قرار داد.
این منبع تاکید کرد شش عضو القاعده در بمباران هوایی پهپاد آمریکایی کشته شدند واجساد آنها در جا تکه تکه شد.
این منبع افزود: تروریست های القاعده در حال عبور از منطقه المجازه جاده اصلی ورودی به شهر الروضه در منطقه میفعه در مسیر شهر عزان بودند که مورد حمله پهپاد آمریکایی قرار گرفتند.
القاعده دوشنبه گذشته شهر عزان در منطقه میفعه استان شبوه یمن را اشغال کرد.
پیش از این نیز القاعده شهر المکلا در استان حضرموت واقع در شرق یمن را در آوریل گذشته اشغال کرد و هم اکنون در چند استان شرقی وجنوبی یمن فعالیت دارد.
گروه های تروریستی داعش والقاعده طی بیش از ۷ ماه تجاوز عربستان به یمن ودریافت مستقیم کمک های مالی وتسلیحاتی از عربستان تقویت شده اند.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::