تا حرم آزاد نشود از سوریه برنمی‌گردم + عکس

eagle بهمن ۶, ۱۳۹۴ 2

شهید “سیدعلی شاه” فرمانده پاکستانی یکی از دسته‌های نظامی تیپ زینبیون بود که چند روز پیش در درگیری با تکفیری‌ها در حوالی نبل الزهرا سوریه به شهادت رسید.

این جوان متاهل که به مدت ۲ سال در سوریه حضور داشت، شجاعتش زبانزد همه بود. همرزمانش می‌گویند هرجا که برای عملیات داوطلبی می‌خواستند، خود و دسته‌ی تحت فرماندهیش اعلام آمادگی می‌کردند.

در بخشی از وصیتنامه این شهید آمده است: «ما درس آزادگی از کربلا آموختیم. بهترین زندگی، زندگی باعزت است و اگر عزت نباشد زندگی معنا ندارد و این یکی از بزرگترین درس‌های کربلاست. تا حرم حضرت زینب(س) کاملا آزاد نشود از سوریه برنمی‌گردم.»

از این شهید پاکستانی مدافع حرم عکسی گرفته شد. سیدعلی شاه از عکس خوشش آمد و گفت: دوست دارم بعد از شهادتم این عکس، پوستر شهادتم باشد. چند روز قبل از شهادتش با رفقایش تماس گرفت و پیگیر آن عکس شد. وقتی از او می‌پرسند که چرا دنبال آن عکس می‌گردی؟ می‌گوید: وقت شهادت است باید مهیا شد!

پیکر این شهید بزرگوار، فردا(چهارشنبه) ساعت ۱۴ به همراه پیکرهای ۶ شهید افغانستانی و پاکستانی مدافع حرم در قم تشییع می‌شود.

دفاع پرس

2 دیدگاه »

  1. فدایی اسلام و رهبری بهمن ۸, ۱۳۹۴ در ۲۱:۴۸ - Reply

    خوشا به حالشان که با شهادت رفتند

  2. حمید رضا (یک خادم) بهمن ۱۳, ۱۳۹۴ در ۱۴:۴۸ - Reply

    از خدا میخواهم لیاقت حضور برای دفاع از دین و وطنمان را به ما بدهد, شهادت , شهادت , شهادت, آنچه که وعده الهی است انشاالله محقق شود.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::