Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

جنایتی دیگر از داعش/ بریدن سر ۳۰۰ زن و کودک+ ویدئو

گروه تروریستی تکفیری داعش با نفوذ به روستای البغیلیه در غرب شهر دیر الزور دست به جنایتی هولناک زد که بیشتر کشته ها زن ، کودک و افراد سالخورده هستند.

به نقل از خبرگزاری صدا و سیما از دمشق، سی عامل انتحاری با انفجار پست های ایست و بازرسی ارتش سوریه، وارد روستای بغیلیه در شش کیلومتری مرکز شهر دیرالزور شدند و ۳۰۰ نفر از کودکان و زنان این روستا را به طرز فجیعی سربریدند.
برپایه این گزارش، دولت سوریه هم در بیانیه ای کشتار مردم بی گناه را به شدت محکوم کرد وکشورهای حامی تروریسم را مسئول این جنایت دانست.
جنایت جدید گروه تروریستی صهیونیستی داعش  در حالی صورت گرفت که ارتش سوریه و نیروهای دفاع مردمی در ادامه عملیات خود در حومه شرقی استان حلب، به عمق مناطق زیر سیطره داعش نفوذ کرده و به ده کیلومتری شهر الباب رسیدند، شهری که به عنوان مرکز این گروه تروریستی در استان حلب به شمار می رود.
سرتیپ حسن با اشاره به ضربات کوبنده جنگنده های سوریه و روسیه و پیشروی نیروهای ارتش خاطرنشان کرد، تروریستها روحیه خود را از دست داده اند.
وی افزود: داعش با قتل عام مردم درصدد بالا بردن روحیه عناصر خود است، به ویژه پس از شکست های پیاپی که در جبهه های مختلف  متحمل شده است.
کارشناسان بر این باورند که این اقدام وحشیانه گروه تروریستی تکفیری داعش در بغیلیه  برای منحرف کردن افکار عمومی از شکست های این گروه تکفیری در دو ماه اخیر اخیر و به منظور رعب و حشت صورت گرفته است.

 

دانلود

2 Responses to “جنایتی دیگر از داعش/ بریدن سر ۳۰۰ زن و کودک+ ویدئو”

  1. داش ممد
    دی ۲۸, ۱۳۹۴ at ۲۲:۵۱ #

    ای وای ای وای

  2. محمد سرباز اقا
    بهمن ۲, ۱۳۹۴ at ۱۰:۵۶ #

    با سلام خدمت سردار رشید و باغیرت سردار سلیمانی شما نباید ایت گونه ویدیو ها را به اشتراک بگذارید این داعشی ها یک ارم ما بچه شیعه ها هم شجاعت ندارن از بچه سه ساله شیعه هم میترسند رهبری اقا سید علی خامنه ای (ره) لب تر کند حتما به سراغ داعشی ها و تکفیر های خواهیم رفت تا خون اهان را بخدا قسم برزمین بریزیم وسلام یاحق.

Leave a Comment