پیام ۳۰ ثانیه‌ای رزمندگان یمن به آل سعود +فیلم

eagle دی ۲۱, ۱۳۹۴ 0
پیام ۳۰ ثانیه‌ای رزمندگان یمن به آل سعود +فیلم

ویدئویی از شماری از رزمندگان کمیته‌های مردمی در یمن منتشر شده که در آن یکی از رزمندگان خطاب به آل سعود در عربستان اعلام می‌کند که یمن سرتسلیم دربرابر جنگ تحمیلی سعودی فرود نخواهد آورد.

این رزمندگان با اشاره به فرهنگ تسلیم‌ناپذیری امام حسین علیه‌السلام که فرمود «هیهات منا الذله» خطاب به آل سعود در عربستان گفتند که هر چقدر بجنگد و هرچقدر ویران کند و هرچقدر محاصره را ادامه بدهد، مردم یمن تسلیم این جنگ ویرانگر نمی‌شوند.

حملات همه جانبه عربستان سعودی به یمن از ششم فروردین سال جاری آغاز شده و بمباران شهرهای مختلف این کشور که در حمایت از شبه‌نظامیان وابسته به ریاض و «عبدربه منصور هادی» رئیس‌جمهور مستعفی و فراری یمن انجام می‌گیرد، ادامه دارد.

اخیرا «محمد بن سلمان» وزیر جنگ عربستان سعودی (که قدرت در عربستان را در دست دارد) در مصاحبه با نشریه انگلیسی «اکونومیست» در پاسخ به این سوال که این جنگ کی تمام می‌شود، پاسخی مبهم ارائه داد و مشخص نیست عربستان چه زمانی قصد پایان دادن به این حمله نظامی به فقیرترین کشور عربی را دارد .

 

دانلود

سید حسن نصرالله دبیر کل حزب‌الله لبنان در آخرین سخنرانی خود که هفته گذشته انجام شد، با بیان اینکه هیچ یک از اهداف جنگ عربستان علیه یمن محقق نشده، تأکید کرد که آنچه الان جنگ یمن را پیش می‌برد، حس انتقامی است که آل سعود در قبال مردم تسلیم‌ناشدنی و سازش‌ناپذیر یمن دارد.

منبع: فارس

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::