شهادت مجری عملیات تل آویو با خیانت وکیل خانواده و یکی از اقوامش + تصاویر

eagle دی ۱۹, ۱۳۹۴ 0

عناصر یگان عرب نمای صهیونیستی شامگاه جمعه «نشأت ملحم» مجری عملیات جمعه گذشته تل آویو را در روستای عرعره واقع در ‌ام الفحم به شهادت رساندند.

در همین حال، پلیس رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که ملحم قبل از شهادت با عناصر یگان عرب نمای صهیونیستی در‌ ام الفحم درگیر شده بود.

برخی منابع صهیونیستی نیز گفته‌اند که نیروهای ارتش و شاباک خانه‌ای را در روستای عرعره که نشأت ملحم در آن حضور داشت محاصره کرده و او را به شهادت رساندند.

لازم به ذکر است که نشأت ملحم جوان فلسطینی ساکن فلسطین اشغالی ۱۹۴۸ جمعه گذشته در عملیاتی قهرمانانه در خیابان دیزنگوف در مرکز تل آویو، ۳ نظامی اسرائیلی از جمله یکی از مسئولان سازمان جاسوسی موساد را به هلاکت رساند و ۱۰ نفر دیگر را زخمی کرد و در ‌‌نهایت موفق شد از محل متواری شود. ارتش و پلیس رژیم صهیونیستی از ۸ روز پیش در جست‌و‌جوی ملحم بود و حتی از تشکیلات خودگردان نیز برای یافتن وی طلب کمک کرده بود تا اینکه در ‌‌نهایت شب گذشته مزدوران عرب نما او را به شهادت رساندند.

وکیل خانواده ملحم و یکی از اقوامش مکان اختفای او را لو دادند

وکیل پدر نشأت ملحم اذعان کرد که او پلیس رژیم صهیونیستی را در جریان محل اختفای نشأت قرار داده است.

«نحومی فاینبلات» وکیل «محمد ملحم» پدر نشأت ملحم گفت که او مکان اختفای نشأت در روستای عرعره واقع در ‌ام الفحم را لو داده و اطلاعاتی را در این باره به شاباک داده است.

وی تصریح کرد که بر خلاف اخبار منتشر شده، نشأت در داخل خانه‌ای در روستا بوده است نه در داخل مسجد.

فاینبلات در ادامه اظهاراتش گفت که نشأت شب گذشته به خانه یکی از اقوامش در روستای عرعره پناه برده بود اما صاحب خانه مخفیانه او را از این مساله باخبر کرده است و او نیز در ‌‌نهایت به یکی از افسران سازمان شاباک ابلاغ کرده که نشأت در خانه یکی از اقوامش در روستای عرعره است و اینگونه محل اختفای وی لو رفت. وکیل خانواده ملحم تصریح کرد که به خاطر اینکه جان این فرد به خطر نیفتند نامی از او نخواهد برد.

بر اساس اظهارات فاینبلات، به محض لو رفتن مکان اختفای نشأت، شمار زیادی از نیروهای پلیس و شاباک روستای عرعره و خانه‌ای که نشأت در آن حضور داشت را محاصره کردند و تدابیر امنیتی شدیدی را در تمامی روستا به اجرا گذاشتند.

در ‌‌نهایت پس از چندین ساعت محاصره این روستا، صهیونیست‌ها پس از درگیری مسلحانه با نشأت او را به شهادت رساندند.

«مضر یونس» رئیس شورای روستایی عرعره در این باره تصریح کرد که تا قبل از محاصره روستا کسی فکرش را هم نمی‌کرد که نشأت در خانه‌ای در روستای مخفی شده باشد.

او همچنین اظهار داشت که پلیس رژیم صهیونیستی شمار زیادی از جوانان ساکن روستا را بازداشت و به مکان نامعلومی انتقال داد.

ابنا

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::