فیلم/ رجزخوانی «مدافع حرم» برای «داعش»

eagle دی ۱۰, ۱۳۹۴ 1
فیلم/ رجزخوانی «مدافع حرم» برای «داعش»

«مصطفی صدرزاده» (یا «بدرزاده»، با نام جهادی «سید ابراهیم ساعاتی») به تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۶۵ شمسی، در «شوشتر» متولد شد. خانواده ی او مدتی بعد به استان تهران و شهرستان «شهریار» نقل مکان کردند. وی از بسیجیان «شهریار» (منطقه‌ی «کهنز») بود که به رغم مخالفت ها و ممانعت های فراوان، با زحمت و سختی بسیار، از طرق، «لشکر فاطمیون» به عازم میدان نبرد در «سوریه» شد. شجاعت و مهارت چشمگیر او به سرعت «ابوحامد» (فرمانده وقت «فاطمیون») را متقاعد کرد که فرماندهی یکی از گردان های خط شکن خود را به وی واگذار نماید. به این ترتیب، «سید ابراهیم» فرمانده و رفیقِ رزمندگان «گردان عمار» شد و در دلِ بسیجیانِ افغانستانی، برای خود قصری آباد بنا کرد.

این سردارِ فاطمی، سرانجام پس از چند سال دفاع از حرمِ بانوی مقاومت، حضرت زینب کبری(سلام الله علیها)، به تاریخ ۱ آبان ۱۳۹۴ شمسی (روز تاسوعای حسینی) طی «عملیات محرم» در نبردی رویارو با «مزدوران سعودی» و «پیروان اسلام آمریکایی» بال در بال ملائک گشود.
آن چه پیش رو دارید، لحظاتی است که پس از آزادی یکی از مناطق «سوریه» توسط «مدافعان حرم» فاطمی به ثبت رسیده است:

روحمان با یادش شاد
هدیه به روح بلندپروازش صلوات
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

 

 

دانلود

مشرق

یک دیدگاه »

  1. امید افشار دی ۱۱, ۱۳۹۴ در ۱۶:۰۰ - Reply

    داعش سگ کی باشه که بخواد به کشور ما چپ نگاه کنه.افسوس که مسایل سیاسی و بین المللی اجازه حضور صدرصد به بچه های ایرانی نمیده به کمتر از یک هفته نسخه داعش برای همیشه پیچیده میشه.خود داعش بهترمیدونه سمت ما بیاد کارش یکسره میشه .

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::