روایت حاج قاسم سلیمانی از وضعیت خفت‌بار صدام

eagle دی ۹, ۱۳۹۴ 1
روایت حاج قاسم سلیمانی از وضعیت خفت‌بار صدام
«صدام» روز شنبه ۹ دی ۱۳۸۵ توسط دادگاه به اتهام جنایت علیه بشریت در بغداد به دار آویخته شد و جسدش را در روستایی به نام «عوجه» در تکریت به سران عشیرهٔ «بوناصر» تحویل دادند.
به گزارش ایسنا صدام در جولای ۱۹۷۹ با قتل عام بسیاری از مخالفان خود به ریاست‌جمهوری عراق دست یافت. او به عنوان رئیس جمهور و فقط طی ۲۵ سال عامل و شاهد سه جنگ مهم و سرنوشت‌ساز در منطقه خلیج فارس بود.
این دیکتاتور که دو جنگ را علیه کشورهای «جمهوری اسلامی ایران» و «کویت» رهبری کرد،سرانجام روز ۲۳ آذر ۱۳۸۲ در سومین جنگی که در منطقه خلیج فارس برپا شده بود،از سوی سربازان سپاه چهارم پیاده ارتش آمریکا به اسارت درآمد و سه سال بعد به سزای اعمالش رسید.
سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی در سخنانی که در آن به تشریح عملیات کربلای ۵ و نقش رزمندگان لشکر ثارالله پرداخته است می‌گوید: «هر کسی با این مرد الهی و برجسته یعنی امام رحمة‌الله‌علیه که با خدا معامله می‌کرد در می‌افتاد از بین رفت.چه اشخاص،چه حکومت‌ها و چه جعمیت‌های مختلف.صدام به روزی افتاد که بازرسان تسلیحاتی سازمان ملل بخاطر ۱۵ ثانیه تأخیر در باز کردن در کاخ، او را مفتضح کردند. این وضع خفت‌آوری برای صدام بود و این نتیجه خون‌های مقدس ریخته شده و درگیر شدن با یک انسان الهی است.»

یک دیدگاه »

  1. ازاده دی ۱۱, ۱۳۹۴ در ۱۵:۰۸ - Reply

    درود بر روح پاک شهیدان.
    به امید تحقق وعده الهی و جنگیدن در رکاب حضرت برای پیروزی حق و گرفتن انتقام خون مولایمان حسین.
    در صورت فراخوان رهبر مردان که هیچ ما زنان هم سر و جان خواهیم داد.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::