جانشین زهران علوش تعیین شد + عکس

eagle دی ۵, ۱۳۹۴ 1

سرکرده جدید گروه تروریستی موسوم به «جیش الاسلام» تعیین شد.

«عصام البویضانی» معروف به «ابوهمام» به عنوان جانشین زهران علوش فرمانده سابق جیش الاسلام که در حمله هوایی نزدیک دمشق کشته شد، معرفی شد.

البویضانی متولد شهر دوماست و از جمله فرماندهان برجسته جیش الاسلام محسوب می‌شد.

وی در گذشته فرمانده گردان «بلال بن روح الله» و فرمانده تیپ «الانصار» بود که در ‌‌نهایت به عنوان فرمانده عملیات «جیش الاسلام» در الغوطه الشرقیه انتخاب شده بود.

علوش، در جلسه‌ای همراه با دیگر فرماندهان میدانی تروریست‌ها به هلاکت رسیده است.

این نشست با هدف همبستگی دوباره تعدادی از گروه‌های تروریستی صورت گرفته بود که در نتیجه عقب نشینی و شکست‌های متعدد این گروه‌ها در غوطه شرقی دمشق و به طور مشخص پس از نبرد میان تروریست‌ها با ارتش سوریه در منطقه مرج السطلان از یکدیگر فروپاشیده بودند.

ساختمانی که این افراد در آن قرار داشتند یک ساختمان چند طبقه و مستحکم و همچنین حفاظت شده بود که این افراد در طبقه زیرین این ساختمان جمع شده بودند. تقریبا شانزده دقیقه از شروع این جلسه گذشته بود که واحد اطلاعات ارتش سوریه مشخصات این ساختمان را به جنگنده‌های روسی ارائه کرد. پس از آن دو هواپیما بر فراز این منطقه به پرواز در آمدند که یکی از این دو هواپیما موشک‌های قدرتمند خود را به سوی این ساختمان هدف گرفت و همه کسانی را که در جلسه حضور داشتند از جمله زهران علوش و همچنین سیزده نفر از فرماندهان گروه تروریستی موسوم به جیش الاسلام که برجسته‌ترین آن‌ها ابو محمد زیبق که وی معاون زهران علوش نیز بود را به هلاکت رساند.

جسد زهران علوش

ابنا

یک دیدگاه »

  1. زهرا دی ۸, ۱۳۹۴ در ۱۱:۲۳ - Reply

    خدا شر همه تروریست ها را از سایه اسلام کم گرداند و همه انشاالله به درک واصل بشوند

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::