فیلمی دلخراش را از صحنه ربودن دختران و زنان توسط داعش

eagle آذر ۲۸, ۱۳۹۴ 4

فعالان حقوقِ ایزدیان عراق فیلمی را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند که در آن، صحنه ربوده شدن زنان وحشت زده ایزدی به وسیله داعش به تصویر کشیده شده است.

 

دانلود

 

باشگاه خبرنگاران

4 دیدگاه »

 1. مهدی دی ۷, ۱۳۹۴ در ۰۳:۵۱ - Reply

  قسمتی از خطابه امام علی(ع) در خطبه جهاد:
  آگاه باشيد من شما را به جنگيدن با معاويه شب و روز و نهان و آشكار دعوت نموده ، گفتم پيش از آنكه به جنگ شما بيايند، شما به جنگشان برويد. سوگند به خدا هرگز با قومى در ميان خانه ايشان جنگ نشده است ، مگر اين كه ذليل و مغلوب گشتند. پس شما وظيفه خود را به يكديگر حواله نموديد و همديگر را خوار مى ساختيد، تا اين كه از هر طرف اموال شما غارت گرديد و ديار شما از تصرّفتان بيرون رفت و اين برادر غامد (سفيان بن عوف ) است كه به امر معاويه با سواران خود به شهر انبار وارد گرديده است و حسان بن حسان بكرى را كشت و سواران شما را از حدود آن شهر دور گردانيد و به من خبر رسيده كه يكى از لشكريان ايشان بر يك زن مسلمان و يك زن كافر ذميه داخل مى شده و خلخال و دستبند و گردنبندها و گوشواره هاى او را مى كنده و آن زن نمى توانسته است از او ممانعت كند، مگر آن كه صدا به گريه و زارى بلند نموده ، از خويشان خود كمك بطلبيد. پس دشمنان با غنيمت و دارايى بسيار بازگشتند، در صورتى كه به يك نفر از آنها زخمى نرسيد و خونى از آنها ريخته نشد. اگر مرد مسلمانى از شنيدن اين واقعه از حزن و اندوه بميرد، بر او سرزنشى نيست ، بلكه نزد من هم بمردن سزاوار است .

 2. مهدی دی ۷, ۱۳۹۴ در ۰۳:۵۴ - Reply

  بنازم فرمایشات مولایمونو که هر که شعه ی واقعی اون باشه چنین خفتیرو شاهد نخواهد بود.

 3. شیرین دی ۷, ۱۳۹۴ در ۱۵:۵۲ - Reply

  چه وضعیت اسف باری،آدم تحمل دیدنش رو نداره!لعنت بر داعش که بر مردم بی گناه و زن و بچه ها هم رحم نمیکنه.یا صاحب الزمان ادرکنی

 4. زهرا شهریور ۱۹, ۱۳۹۵ در ۰۰:۳۱ - Reply

  واقعا زبون از وحشی گری و بی اخلاقی اینا قاصره..خداکمکمون کنه..یاعلی

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::