آخرین مکالمه بی‌سیم «عشقِ حاج قاسم»

eagle آذر ۲۶, ۱۳۹۴ 2
آخرین مکالمه بی‌سیم «عشقِ حاج قاسم»

آن چه پیشرو دارید، بخشی است از آخرین مکالمه ی بی سیم «شهید مصطفی صدرزاده» (با نام جهادی «سید ابراهیم»)
«مصطفی صدرزاده» (یا «بدرزاده»، با نام جهادی «سید ابراهیم ساعاتی») به تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۶۵ شمسی، در «شوشتر» متولد شد. خانواده ی او مدتی بعد به استان تهران و شهرستان «شهریار» نقل مکان کردند. وی از بسیجیان «شهریار» (منطقه‌ی «کهنز») بود که به رغم مخالفت ها و ممانعت های فراوان، با زحمت و سختی بسیار، از طریق، «لشکر فاطمیون» عازم میدان نبرد در «سوریه» شد. شجاعت و مهارت چشمگیر او به سرعت «ابوحامد» (فرمانده وقت «فاطمیون») را متقاعد کرد که فرماندهی یکی از گردان های خط شکن خود را به وی واگذار نماید. به این ترتیب، «سید ابراهیم» فرمانده و رفیقِ رزمندگان «گردان عمار» شد و در دلِ بسیجیانِ افغانستانی، برای خود قصری آباد بنا کرد.

این سردارِ فاطمی، سرانجام پس از چند سال دفاع از حرمِ بانوی مقاومت، حضرت زینب کبری(سلام الله علیها)، به تاریخ ۱ آبان ۱۳۹۴ شمسی (روز تاسوعای حسینی) طی «عملیات محرم» در نبردی رویارو با «مزدوران سعودی» و «پیروان اسلام آمریکایی» بال در بال ملائک گشود.
آن چه پیشرو دارید، بخشی است از آخرین مکالمه ی بی سیم «شهید مصطفی صدرزاده» (با نام جهادی «سید ابراهیم»). مدافع حرمی که حاج قاسم سلیمانی در وصفش گفت : «صدرزاده، عشق من بود» :
روحمان با یادش شاد
هدیه به روح بلندپروازش صلوات
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

 


 

 

 

مشرق

2 دیدگاه »

  1. قمری آذر ۲۷, ۱۳۹۴ در ۱۷:۰۵ - Reply

    خوش به حال همه کسانی که این به دفاع از حرم میروند ما هم مشتاقانه منتظریم که به سوریه برویم ولی فعلا نتونستیم البته رفتیم سپاه ثبت نام کردیم ولی فعلا خبرمان نکردن

  2. مهدی آذر ۲۷, ۱۳۹۴ در ۲۳:۱۶ - Reply

    اللهم الرزقنا شهادت فی سبیلک بین یدی مولانا صاحب الزمان…

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::