هلاکت پنج بمب‌گذار داعش با ۳ گلوله+ تصاویر

eagle آذر ۲۳, ۱۳۹۴ 2
تک تیرانداز نیروی هوایی انگلیس در عراق با شلیک ۳ گلوله ۵ تروریست داعش را که جلیقه انتحاری بر تن داشتند، به هلاکت رساند.
به نقل از میرور؛ یک تک تیرانداز بازنشسته از نیروهای ویژه پایگاه هوایی انگلیس در عراق، به کمین تروریست‌های داعش نشسته بود و متوجه شد تعدادی از تروریست‌ها درحالیکه کُت‌های ضخیم بر تن دارند از یک کارخانه قدیمی مهمات سازی نزدیک موصل خارج شدند. با توجه به گرمای هوا، پوشیدن کُت‌های ضخیم بوسیله اعضای داعش امری غیرعادی و مشکوک به نظر می‌رسید. تک تیرانداز انگلیسی حدس زد این افراد جلیقه انفجاری بر تن داشته باشند و برای مخفی کردن آن کُت‌های بزرگ و ضخیم پوشیده‌اند.
هلاکت پنج بمب‌گذار داعش با 3 گلوله+ تصاویر
هلاکت پنج بمب‌گذار داعش با 3 گلوله+ تصاویر
تک تیرانداز بدون اتلاف وقت نخستین تیر را به سمت سینه یکی از تروریست‌ها شلیک کرد و علاوه بر کشتن وی، جلیقه انتحاری منفجر شد و دو داعشی دیگر که نزدیک وی ایستاده بودند نیز کشته شدند. تیر دوم سر داعشی دیگر را هدف قرار داد و تیر سوم نیز داعشی را که قصد داشت برای فرار از تیراندازی به داخل کارخانه فرار کند، اصابت کرد. سرعت عمل این تک تیرانداز موجب شد هیچکدام از این افراد فرصت فرار پیدا نکنند و فقط با ۳ تیر ۵ داعشی به هلاکت رسید.
هلاکت پنج بمب‌گذار داعش با 3 گلوله+ تصاویر
حدود ۳ هفته پیش نیروهای اطلاعاتی مدارکی به دست آوردند که نشان می‌داد تروریست‌ها یک واحد مهمات و بمب سازی را در حومه موصل راه اندازی کرده‌اند. این کارخانه مخروبه چند روز تحت نظر بود و سرانجام یک تیم از تروریست‌های انتحاری که می‌توانستند با عملیات خود جان دهها نفر را بگیرند، شناسایی و به هلاکت رسیدند. شلیک تک تیرانداز از فاصله ۸۰۰ متری انجام شد.
هلاکت پنج بمب‌گذار داعش با 3 گلوله+ تصاویر
هلاکت پنج بمب‌گذار داعش با 3 گلوله+ تصاویر
یک تک تیرانداز دیگر انگلیسی نیز ماه اوت (مرداد) جان پدر و پسری را که قرار بود بوسیله داعش اعدام شوند، نجات داد. تک تیرانداز از فاصله‌ای هزار متری به جلاد شلیک کرد. پس از آن سه تروریست دیگر نیز از همین فاصله هدف تک تیرانداز قرار گرفتند و از پا درآمدند.
تک تیراندازان انگلیسی به وسیله ماموران اطلاعاتی عراق، از محل حضور تروریست‌ها آگاه می‌شوند و بدون به خطر انداختن جانشان و نزدیک شدن به محل تجمع اعضای داعش، آنها را از فاصله‌ای دور هدف قرار می‌دهند.
هلاکت پنج بمب‌گذار داعش با 3 گلوله+ تصاویر
باشگاه خبرنگاران

2 دیدگاه »

  1. مدافع حرم آذر ۲۴, ۱۳۹۴ در ۰۹:۲۳ - Reply

    دست گل این تک تیرانداز ها درد نکند که وحوش انسان نمای داعشی رو به درک واصل کردند. من به عنوان یک شیعه ایرانی از این دو تک تیرانداز انگلیسی تشکر می کنم

  2. مدافع حرم آذر ۲۴, ۱۳۹۴ در ۰۹:۲۶ - Reply

    کاش سیاست های کشور انگلیس در قبال شیعیان عراق هم همانند کار این دو تک تیرانداز، زیبا بود.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::