انتشار ویدئویی جدید از وحشی‌گری کودکان داعشی در سوریه+ فیلم

eagle آذر ۱۳, ۱۳۹۴ 0

به نقل از خبرگزاری فرانسه،‌ گروه تروریستی داعش پنجشنبه ویدئویی را بر روی اینترنت قرار داد که در آن شش کودک،‌ شماری از اعضای نیروهای امنیتی سوریه را، که داعش به اسارت درآورده است،‌ اعدام می کنند.
بنابر اعلام این گروه تروریستی، این تصاویر در شرق استان دیرالزور واقع در شرق سوریه فیلم‌برداری شده است.
این ویدئو ،دهها پسربچه حدود ۱۰ ساله را نشان می دهد که در حال خواندن متون مذهبی و نبرد تن به تن هستند. مربی این گروه، شش نفر از آنان را برای « دادن پیامی» به مخالفان داعش با اعدام اسرا، انتخاب می کند.
هر یک از این پسربچه‌ها سپس در پس زمینه یک موسیقی حماسی درحال دویدن از داخل یک قلعه ویرانه تا انتخاب یک اسیر نشان داده می شود و هریک از اسرا نام و تاریخ تولد خود را می گوید و نقش خود را در درون نیروهای امنیتی طرفدار حکومت توضیح می دهد. این اسرا سپس به ضرب گلوله کشته می شوند یا گلوله آنان بریده می شود.
گروه تروریستی داعش در برنامه ای با عنوان «شیربچگان خلافت،» به کودکان در مناطق مختلف تحت کنترل خود در سوریه،‌ آموزش نظامی و مذهبی فشرده ای می دهد.
بنابراعلام دیده بان حقوق بشر سوریه،‌ داعش بیش از ۱۱۰۰ پسربچه را از آغاز سال جذب کرده است. بیش از ۵۰ نفر از آنان کشته شده‌اند.
سازمان بین‌المللی دیده بان حقوق بشر در امور خاورمیانه و شمال آفریقا توضیح می دهد:« توسل به کودک سربازان جزو تلاش های تعملیات گسترده تر داعش قرار می گیرد. داعش همواره گفته است این بچه ها نسل جدید خواهند بود.»
داعش که مسبب وحشی گری‌های فراوانی است و متهم به جنایات علیه بشریت شده است ویدئوهای زیادی را از اعدام از طریق شیوه های وحشیانه در سوریه و عراق منتشر کرده است.

 

دانلود

باشگاه خبرنگاران

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::