رونمایی از موشک جدید گردان‌های عزالدین قسام/ تشکر ابوعبیده از کمک‌های ایران + تصاویر

eagle آذر ۲۳, ۱۳۹۳ 0
رونمایی از موشک جدید گردان‌های عزالدین قسام/ تشکر ابوعبیده از کمک‌های ایران + تصاویر

گردان‌های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس از ساخت موشک‌های جدید خبر داد.

گردان‌های عزالدین القسام در مراسم بیست و هفتمین سالگرد تاسیس جنبش حماس در نوار غزه، موشک‌های جدید ساخت خود را به نمایش گذاشت.

سخنگوی گردان‌های شهید عزالدین قسام از کمک‌ها و حمایت‌های بی‌شائبه جمهوری اسلامی ایران از این جنبش و مقاومت فلسطین تشکر و قدردانی کرد.

«ابو عبیده» که در مراسم بیست و هفتمین سالگرد تاسیس جنبش حماس در شهر غزه سخن می‌گفت با تمجید از کمک‌های نظامی جمهوری اسلامی ایران به گردان‌های قسام تصریح کرد که ایران طی سال‌های گذشته انواع کمک‌های نظامی و تسلیحاتی را به ما ارائه داده است.

وی افزود ایران هرگز از کمک‌های مالی و تسلیحاتی خود به گردان‌های قسام و جنبش حماس دریغ نکرده است و مقادیر زیادی سلاح و کمک‌های مالی در اختیار این جنبش و شاخه نظامی آن قرار داده است.
ابو عبیده تصریح کرد که گردان‌های قسام به خاطر این کمک‌ها و حمایت‌های بی‌شائبه و گسترده جمهوری اسلامی ایران، خالصانه از آن تقدیرو تشکر می‌کند.

سخنگوی قسام در عین حال از کمک‌های مالی ترکیه و قطر به جنبش حماس طی سال‌های اخیر نیز تشکر و قدردانی کرد.

سخنگوی گردان‌های قسام خطاب به اسرای فلسطینی تاکید کرد نور آزادی نزدیک است.

وی گفت: با فکر کردن به ارقام و اعداد و زندگان و مردگان و اجساد و معلولان خود را خسته نکنید که چه وقت و چگونه اتفاقی رخ خواهد داد؟ من به شما می‌گویم روز را که در آن نور آزادی را خواهید دید؛ نزدیک است.

سخنگوی قسام تأکید کرد شاخه نظامی حماس بیش از پیش بر خط مشی و گزینه ملت فلسطین یعنی جهاد و مقاومت و تدارک برای آزادسازی فلسطین پافشاری می‌کند.

ابو عبیده افزود با خداوند و ملت خود پیمان می‌بندیم به خواست خداوند به خون شهیدان وفادار باقی بمانیم.

منبع:ابنا

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::