فرمانده ارشد لشگر فاطمیون مجروح شد +تصویر

eagle آبان ۲۹, ۱۳۹۴ 0
معلم فرمانده ارشد لشگر خط شکن فاطمیون (مجاهدین افغان مقیم سوریه) چند روز پیش در مسیر بازگشت از جبهه های نبرد حق علیه باطل در محور جنوب حلب سوریه از کمین نصب شده از سوی گروههای تروریستی تکفیری مواجه شده و از آن جان سالم بدر برد.

 

معلم فرمانده ارشد لشگر خط شکن فاطمیون (مجاهدین افغان مقیم سوریه) چند روز پیش در مسیر بازگشت از جبهه های نبرد حق علیه باطل در محور جنوب حلب سوریه از کمین نصب شده از سوی گروههای تروریستی تکفیری در منطقه “شیخ حلال” مواجه شده و از آن جان سالم بدر برد.

فرمانده ارشد لشگر فاطمیون مجروح شد+تصویر
حسب اطلاعات دریافتی، وی در این کمین مورد اصابت ترکش و گلوله قرار گرفته و دچار آسیب دیدگی های جزئی شد اما الحمدلله حال وی کاملا مساعد است و در گفتگوی خبرنگار مشرق با ایشان، بر بازگشت سریع به جبهه های مبارزه با تروریسم تکفیری تاکید کردند. گفته می شود که یکی از محافظان سوری همراه وی نیز مورد اصابت چند گلوله قرار گرفته و زخمی شده است. معلم از قدیمی ترین فرماندهان و اعضای لشگر خط شکن و دلاور فاطمیون (مقیم در سوریه) است که از روزهای ابتدایی حملات تروریستهای تکفیری ارتش آزاد به حرم حضرت زینب (س) شجاعانه پای در مسیر دفاع از حرم گذاشته و از نخستین مدافعان حرم حضرت زینب (س) می باشد.
فرمانده ارشد لشگر فاطمیون مجروح شد+تصویر
وی در عملیاتهای زیادی بعنوان رزمنده و فرمانده میدانی حضور داشته و از شجاع ترین نیروهای لشگر سرافراز فاطمیون می باشد. نام وی پس از شهادت فرماندهان شهید “فاتح (رضابخشی) و ابوحامد (علیرضا توسلی)” و پخش مستندی از فعالیتهای لشگر فاطمیون در سوریه از شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی بر سر زبانها افتاده بود. مشرق از درگاه خداوند متعال سلامتی و بهروزی این فرمانده دلاور را آرزومند است.
فرمانده ارشد لشگر فاطمیون مجروح شد+تصویر
فرمانده ارشد لشگر فاطمیون مجروح شد+تصویر
فرمانده ارشد لشگر فاطمیون مجروح شد+تصویر
مشرق

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::