فیلم محرمانه اطلاعات نظامی هک شده اسرائیل/ وحشت شاباک از درز اطلاعات

eagle آذر ۲۳, ۱۳۹۳ 0
فیلم محرمانه اطلاعات نظامی هک شده اسرائیل/ وحشت شاباک از درز اطلاعات

پخش فیلمی از عملیات موفق دریایی مبارزان شاخه نظامی جنبش حماس و حمله آنان به پایگاه نظامی دریایی زیکیم و انهدام یک دستگاه تانک پیشرفته مرکاوا، باعث خشم ارتش رژیم صهیونیستی شده است.

بنی گانتز رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی دستور داده است درباره چگونگی درز یافتن این فیلم از ارتش، تحقیقات گسترده شود.

گردان های القسام

این فیلم مهر بطلانی بر ادعای ارتش رژیم صهیونیستی در آغاز تهاجم پنجاه و یک روزه به نوار غزه است.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود نیروهای ارتش توانستند عاملان حمله به زیکیم را پیش از آنکه عملیات کنند بکشند.

این در حالی است که تصاویر پخش شده از درگیریهای شدید حکایت دارد و مبارزان گردانهای عز الدین قسام شاخه نظامی حماس توانسته بودند از فاصله نزدیک یک دستگاه تانک مرکاوی ارتش اسرائیل را منهدم کنند

گردان های القسام.

بنی گانتز دیروز دستور داد تحقیق ویژه‌ای درباره درز یافتن فیلم عملیات «زیکیم» انجام شود.

اشغالگران اسرائیلی مدعی شده بودند به محض آنکه جنگجویان حماس از دریا خارج شدند آنها را کشته بودند اما فیلم منتشر شده در پایگاههای اینترنتی نشانگر نادرستی ادعای ارتش اسرائیل است و مهاجمان موفق شدند عملیات را با موفقیت انجام دهند.

رسانه‌های مختلف اسرائیلی اعلام کردند سازمان امنیت در وزارت  ارتش، شعبه اطلاعات، سازمان امنیت داخلی (شاباک) و دفتر دادستانی کل نظامی در این تحقیق شرکت خواهند کرد.

شبکه دوم تلویزیون اسرائیل اعلام کرد ارتش درباره امکان درز این فیلم از طریق یک سرباز اسرائیلی یا نفوذ یک هکر به سامانه ارتش و نسخه برداری از آن تحقیق خواهد کرد.

برخی رسانه های اسرائیلی اعلام کردند این ویدئو باعث سردرگمی فرماندهان ارتش اسرائیل و اسرائیلی‌ها شده و ارتش را به شدت به مخمصه انداخته است.

 

همچنین شبکه الاقصی تصاویر جدیدی  از عملیات رزمندگان گردانهای  قسام در فلسطین اشغالی در خلال جنگ اخیر پخش و اعلام کرد این تصاویر را نیروهای بخش سایبری گردان قسام با هک کردن رایانه های ارتش رژیم صهیونیستی از آرشیو آن به دست آورده اند.

به گزارش شبکه تلویزیونی الاقصی این تصاویر مربوط به عملیات در شرق اردوگاه المغازی نوار غزه و در پایگاه نظامی ابو مطیبق رژیم صهیونیستی است.

در این عملیات رزمندگان گردان های قسام به مدت ۶ ساعت در داخل اراضی اشغالی در کمین نشسته بودند تا به هدف تعیین شده برای این عملیات دست یابند.

هدف این عملیات انهدام سه خودروی جیپ دشمن بود که توانستند دو خودرو را منهدم کنند اما خودرو سوم موفق به فرار از معرکه شد.در این عملیات شماری از نظامیان صهیونیست به هلاکت رسیدند.

در این تصاویر دیده می شود که رزمندگان گردان قسام پس از انجام عملیات با آرامش کامل در حال بازگشت به نوار غزه هستند، بدون اینکه رژیم صهیونیستی از وقوع این عملیات آگاهی پیدا کرده باشد.

آنها در این عملیات دو قبضه سلاح ام – ۱۶ را به غنیمت گرفتند

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::