انتقام خون شهدای مدافع حرم را خواهیم گرفت

eagle آبان ۱۶, ۱۳۹۴ 0
حجت‌الاسلام و المسلمین علی شیرازی در مراسم تشییع شهید “روح الله قربانی” گفت: ما انتقام خون همه شهدای مدافع حرم از شهید قربانی تا شهید همدانی و همه‌ی آنان که در راه حرم حضرت زینب (س) جان دادند را می‌گیریم و می‌گوییم انتقام آنان که در مسیر دفاع از حرم امام حسین (ع) و اهل بیت جان دادند را بزودی خواهیم گرفت.
به گزارش دفاع پرس، مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم “روح الله قربانی” که هفته گذشته در درگیری با نیروهای تکفیری در سوریه به شهادت رسیده بود، صبح امروز با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده شهدا و ایثارگران در شهرک شهید محلاتی تشییع شد.
حجت‌الاسلام و المسلمین علی شیرازی نماینده ولی فقیه در سپاه قدس با عرض تبریک و تسلیت به پدر، همسر و بستگان این شهید از خداوند خواست تا این شهید را همنشین اولیاء و مهمان سفره حسین ابن علی (ع) قرار دهد.
حجت‌الاسلام و المسلمین علی شیرازی در کنار پیکر شهید روح الله قربانی قسمتی از وصیت نامه یکی از شهدای دفاع مقدس را قرائت کرد و افزود: وصیت این شهید مملو از درس است. رهبری در خصوص وصیت نامه این شهید می‌فرماید “هر بار که این وصیت را خواندم از آن بهره بردم.
وی ادامه داد: در وصیت نامه این شهید آمده است “هر چه ما داریم از امام داریم” و خطاب به امام می‌نویسد: “امام! اگر تو نبودی ما مدافع دین و اسلام نمی شدیم. اگر نبودی ما هیچ نداشتیم. اگر مسلمان و رزمنده ایم و روحیه شهادت طلبی داریم به عزمت وجود تویِ امام است. به پاس این همه نعمت چه داریم تقدیم کنیم!؟ جان چه قابل که همه هستی فدای یک تار موی تو ای امام”.
حجت‌الاسلام و المسلمین علی شیرازی درکنار بدن مطهر شهید روح الله قربانی اعلام کرد: زینب (س) دختر علی (ع) این روزها به سمت شام در حرکت است. بچه‌های پیغمبر در اسارت و زیر شلاق های دشمنان اسلام به سمت شام می‌روند. در اینجا اعلام می‌کنیم یا زینب (س) امروز روز انتقام از دشمنان توست. نه تنها از داعش بله از همه یزدیان امروز انتقام خواهیم گرفت و این سند ماست که پای دفاع از حریم و حرم تو ایستاده‌ایم و پای دفاع از حرم حسین ابن علی (ع) تا پای می‌ایستیم. سر می‌دهیم ولی دین نمی‌دهیم و دست از حمایت انقلاب، اسلام و ولایت برنمی‌داریم.
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس تصریح کرد: در کنار بدن شهید عزیزی که مادر ندارد اعلام می‌کنیم “یا حسین آن روز که زهرا (س) را مابین در و دیوار قرار دادند و پهلویش را شکستند، جنگ با امت پیغمبر آغاز شد. ما انتقام فاطمه و زینب (س)را می‌گیریم. ما انتقام حسین ابن علی را می‌گیریم. ما انتقام خون همه شهدای مدافع حرم از شهید قربانی تا شهید همدانی و همه‌ی آنان که در راه حرم حضرت زینب (س) جان دادند را می‌گیریم و می‌گوییم انتقام آنان که در مسیر دفاع از حرم امام حسین (ع) و اهل بیت جان دادند را بزودی خواهیم گرفت.”
حجت‌الاسلام و المسلمین علی شیرازی خطاب به آمریکا و دنیای استکبار گفت: ملت ما مقاوم پشت ولایت فقیه ایستاده است و دست از حمایت از ارزش‌ها، انقلاب در راه امام خمینی (ره) برنمی‌دارد.
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس شهید “روح الله قربانی” را سند گویای این ادعا دانست و افزود: جوانان ایران ۳۷ سال و بیش از نیم قرن پای انقلاب امام (ره) و ملت ایستاده‌اند، این حرکت ادامه دارد و انقلاب ماندنی است. تا استکبار و اسرائیل را نابود نکنیم در مسیر امام و ولایت برای دفاع از ارزش‌ها ایستاده‌ایم. امیدواریم خون شهدای ما امت بیدار اسلامی را مقاوم تر کند تا زمانی که پرچم انقلاب به دست امام زمان (عج) سپرده شود.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::