ورود ارتش سوریه به شهرک استراتژیک «خان طومان»+ نقشه

eagle آبان ۸, ۱۳۹۴ 0
نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان در ادامه پیشروی‌های خود در جنوب و جنوب غربی استان «حلب» سوریه، صبح امروز (جمعه) وارد شهرک استراتژیک «خان طومان»‌ شدند.

نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان حزب الله لبنان،‌ در عملیاتی از محورهای شمال شرق، شرق و انبار مهمات، پیشروی‌های خود به سمت شهرک راهبردی «خان طومان» را ادامه داده و با ورود به این شهرک و درگیری با افراد مسلح، صدها تن از تروریست‌ها را کشته یا زخمی کردند.

ورود ارتش سوریه به شهرک استراتژیک «خان طومان»+ نقشه

بر اساس این گزارش، درگیری‌های شدیدی در مرکز شهرک راهبردی «خان طومان» بین نیروهای سوری و مقاومت اسلامی از یک طرف و عناصر تروریستی از طرف دیگر در جریان است.

نتیجه نبرد سرنوشت ساز شهرک «خان طومان» طی چند ساعت آینده مشخص خواهد شد و پیروزی نیروهای مقاومت در این جنگ، می‌تواند معادلات میدانی در جنوب غرب استان حلب را تغییر دهد.

ورود ارتش سوریه به شهرک استراتژیک «خان طومان»+ نقشه

به گفته منابع نظامی آگاه، در صورت پاکسازی کامل شهرک خان طومان و ادامه پیشروی نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان حزب الله به سمت مناطق غربی این شهرک، امداد رسانی تروریست‌ها از شمال به جنوب استان حلب دچار اختلال اساسی خواهد شد.

در ادامه نبردهای صبح امروز گروهی دیگر از نیروهای سوری و مقاومت اسلامی به مواضع تروریست‌ها در مزارع اطراف شهرک خان طومان و مزارع «القراص» حمله کرده و موفق شدند این مناطق را نیز از لوث وجود تروریست‌ها پاکسازی کنند.

در جریان عملیات پاکسازی مناطق استان حلب از حضور تروریست‌ها، علاوه بر کشته شدن ده‌ها تن از افراد مسلح، چند تن دیگر از فرماندهان گروه‌های تروریستی نیز از پای درآمدند.

منبع: فارس

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::