تروریست سعودی به دست شیعیان سوریه به هلاکت رسید + عکس

eagle مهر ۲۱, ۱۳۹۴ 2

خبر هلاکت یک تروریست خارجی دیگر در سوریه اعلام شد.

«صخر السلمی» عضو سعودی تبار گروه تکفیری جبهه النصره بر اثر جراحت های ناشی از درگیری با شیعیان سوریه در اطراف شهر شیعه نشین «فوعه» در استان ادلب به هلاکت رسید.

این تروریست سعودی از ابتدای ناآرامی ها در سوریه با ورود به این کشور جنایت های متعددی بر ضد مردم سوریه در استان های مختلف این کشور مرتکب شده بود.

دو شهر شیعه نشین «فوعه» و «کفریا» که در استان ادلب در شمال سوریه واقع هستند، بیش از شش ماهی است که در محاصره کامل گروه های تکفیری قرار دارد و این گروه ها مانع از ورود مواد غذایی و دارو به این دو شهر شیعه نشین می شوند.

ابنا

2 دیدگاه »

  1. علی عباس یاسین ایران مهر ۲۲, ۱۳۹۴ در ۰۰:۰۷ - Reply

    خدا را شکراین تروریست النصره (صخرالسلمی)ملعون به درک واصل شد.دوستان همچنان که در غم شهادت سردار رشید حسین همدانی در ماتم نشسته ایم متأسفانه باخبر شدیم دو یار مدافع حرم نیز بنام های سردار حسونی زاده و حاج حمید مختاربند نیز در سوریه وبه دست نوادگان آل سفیان دوزخ مکان و داعش ملعون به شهادت رسیدند.قطعا میهمان خانم زینب(س)وسیدالشهدا(ع) خواهندبود.

  2. علی عباس یاسین ایران مهر ۲۲, ۱۳۹۴ در ۰۰:۱۹ - Reply

    سلام بر شهید زنده و سردار بی ادعا و دلیر حاج قاسم سلیمانی که همزمان در چند محور و جبهه پوزه ایادی آمریکا و اعراب آل سقوط و داعش ملعون را به خاک مالیده و این جنایتکاران به یاری امام زمان(عج) و دعای امام خامنه ای دامت افضاة ،نفس های کثیفشان به شماره افتاده و کرشان تمام است.حاج آقاحقیر التماس دعایی دارم به عشق حضرت زینب(س) نظر نمائید.۰۹۳۹۸۶۳****

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::