قلع و قمع تروریست های تکفیری توسط نیروهای ویژه حزب الله و ارتش سوریه + تصاویر

eagle مهر ۲۰, ۱۳۹۴ 0

نیروهای ارتش سوریه و حزب الله لبنان در دو عملیات جداگانه موفق شدند پس از درگیری با عناصر تروریستی «جبهه النصره» در ریف شمالی استان «حماه» بیش از ۷۵ تروریست را کشته و تعدادی را زخمی کنند.

گروهی از نیروهای ویژه حزب الله لبنان در  اطراف روستای «سکیک» واقع در ریف شمالی استان حماه با شناسایی پناهگاه تروریست‌های جبهه النصره موفق شدند با هجوم به مقر آنان بیش از ۷۵ تن از تروریست‌ها را از پای درآورند.

به گزارش فارس، نیروهای مقاومت همچنین در این عملیات توانستند تعدادی خودروی مجهز به دوشکا و موشک ضد زره تاو آمریکایی را منهدم کنند.

نیروهای ارتش سوریه به کمک نیروهای حزب الله طی چند روز گذشته موفق شدند بعد از حملات سنگین جنگنده‌های روس به مواضع تروریست‌ها بر مناطق شمالی استان حماه، تعدادی شهرک و روستا را پاکسازی کنند .

از سوی دیگر، ده‌ها تن از عناصر تروریستی جبهه النصره قصد داشتند به مواضع نیروهای سوری در مناطق تازه آزاد شده منطقه «سهل الغاب» حمله کنند که نیروهای اطلاعات حزب الله بعد از آگاهی از این مسئله، عملیات رصد حرکت تروریست‌ها را آغاز کرده و در مسیرآنان مین کار گذاشتند.

به گزارش فارس، با ورود تروریست‌ها به منطقه مورد نظر و انفجار مین ها، نیروهای حزب الله از همه طرف به تروریست‌ها حمله کردند.

بنا بر این گزارش، در این عملیات که فقط چند ساعت طول کشید، نیروهای مقاومت موفق شدند ۲۸ تانک و خودروی پیکاپ را منهدم کنند و ده‌ها تن از تروریست‌ها را از پای در آورند.

شماری از عناصر تروریستی پس از این حمله غافلگیر کننده پا به فرار گذاشتند.

انتهای پیام/ص

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::