تکذیب هلاکت ابوبکر البغدادی

eagle مهر ۱۹, ۱۳۹۴ 0

وزارت کشور عراق با صدور بیانیه ای در واکنش به اخبار منتشر شده درباره کشته شدن سرکرده داعش در حمله هوایی به خودروی حامل وی، اعلام کرد: هیچ چیز درباره کشته شدن یا نشدن البغدادی مشخص نیست.

تکذیب هلاکت ابوبکر البغدادی
بنابر این گزارش، در این بیانیه به جزئیات بیشتری از حمله ظهر امروز به کاروان خودروهای حامل رهبر گروه تروریستی تکفیری داعش اشاره ای نشده است. لازم به ذکر است که خودروی حامل البغدادی در حین حرکت به سوی الانبار برای شرکت در نشست سرکرده های داعش، هدف این حمله واقع شد.

تکذیب هلاکت ابوبکر البغدادی
در همین ارتباط، منابع عراقی با اشاره به حمله هوایی به خودروی حامل ابوبکرالبغدادی سرکرده داعش در منطقه الکرابله در غرب این کشور اعلام کردند: سرنوشت وی در هاله ای از ابهام قرار دارد. رسانه های عراقی اعلام کردند: محل برگزاری نشست سرکرده های داعش هدف قرار گرفته است که در این حمله شمار زیادی از سرکرده های داعش کشته و یا زخمی شدند.
تکذیب هلاکت ابوبکر البغدادی
شایان ذکر است منطقه الکرابله ناحیه ای در غرب عراق و درکرانه رود فرات واقع شده است وبا مرز سوریه ۵ تا ۷ کیلومتر فاصله دارد.این منطقه در شرق شهر القائم در استان الانبار قرار دارد و مسافت آن ۵ کیلومتر و حدفاصل شهر العبیدی و حصیبه است.الکرابله از توابع قائم است و بیشتر ساکنان آن را عشیره الکرابله از قبیله الدلیم تشکیل می دهند.مراکز صنعتی در آن قرار دارد.جمعیت آن را ۵۰ هزار نفر تخمین زده اند.
مشرق

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::