سردار سلیمانی «اس-۳۰۰» را به سوریه منتقل می‌کند!

eagle مهر ۱, ۱۳۹۴ 6
سردار سلیمانی «اس-۳۰۰» را به سوریه منتقل می‌کند!
مشکل تل آویو صرفا به احتمال برخورد نظامی با روسیه در آسمان سوریه محدود نمی‌شود؛ بلکه اوضاع از این هم وخیم‌تر و عمیق‌تر است.

سایت شبکه العربیه گزارش داد: «اقدامات اخیر قاسم سلیمانی درباره پرونده سوریه باعث شد تا موجی از بحث و گفتگوها در محافل نظامی و سیاسی اسراییل به وجود آید.»

 

 

العربیه در ادامه گزارش داد: «تحرکات اخیر سردار سلیمانی درباره پرونده سوریه باعث شد تا بنیامین نتانیاهو به مسکو سفر کند تا نگرانی های تل آویو در این رابطه فروکش کند.»

 

 

این سایت خبری در ادامه افزود: «نتانیاهو از این مسئله نگران است مبادا قاسم سلیمانی بعد از به نتیجه رساندن واگذاری اس-۳۰۰ به ایران از سوی مسکو روس ها را متقاعد کند تا این سامانه موشکی را به سوریه هم واگذار کنند.»

 

 

خاطرنشان می شود که نتایج دیدار نتانیاهو از مسکو هرچه که باشد؛ پس از ورود مستقیم نظامی روسیه به سوریه چیزی از واقعیت صحنه سوریه را کم نمی‌کند؛ مشکل تل آویو صرفا به احتمال برخورد نظامی با روسیه در آسمان سوریه محدود نمی‌شود؛ بلکه اوضاع از این هم وخیم‌تر و عمیق‌تر است.

 

 

حضور روسیه در سوریه، نه تنها مانور اسرائیل در آسمان سوریه را با مشکل رو به رو می‌کند، بلکه از دیگر اقدامات تجاوزکارانه این رژیم در خاک سوریه نیز جلوگیری خواهد کرد.

 

 

در مورد ساز و کار هماهنگی بین اسرائیل و روسیه؛ شبکه یک اسرائیل در این مورد می‌گوید: نتانیاهو هیچ توضیحی در این مورد نداده است و باز سؤال اصلی باقی می‌ماند و اینکه اگر اسرائیل تشخیص دهد روسیه به حزب الله سلاح پیشرفته می‌دهد؛ در آن صورت چه باید بکند؟

 

 

با این حساب برای بررسی مثبت بودن نتایج دیدار نتانیاهو از مسکو، باید چندین ماه صبر کرد و در طول زمان است که مشخص می‌شود حضور نظامی روسیه در سوریه تا چه حد آزادی عمل اسرائیل را در آسمان سوریه تحت تأثیر قرار می‌دهد.

 

 

 

 

جام

6 دیدگاه »

 1. توحید سرباز امام خامنه ای مهر ۲, ۱۳۹۴ در ۲۱:۲۶ - Reply

  سلام خدمت رهبر شیعان جهان ولی فقیه مسلمین جهان جناب ایت اله خامنه ای و فرماندهان سپاه پاسداذان بلاخص سردار سلیمانی خواستم در این مورد یک نظری بدم که اسراییل به مرحله ای از عمر خود رسیده است که مجالی برای زندگی دوباره ندارد به لطف خدا وبا فرمان رهبرم زمان ان رسیده است که اسراییل از صحنه روزگار محو شود . ما منتظر دستور رهبرمان هستیم تا به لطف خدا جهنمی برای صهیونیست ها و کفار زمانه امریکا و داعش فراهم اوریم . با تشکر . سرباز امام خامنه ای تو حید

 2. امید خالق فدایی رهبر مهر ۶, ۱۳۹۴ در ۲۰:۳۵ - Reply

  خسته نباشید.
  هرگز به فکر من و دوستانم خطور نمیکند لحظه ای یک داعشی زنده به ایران بیاید.
  مخلسم حاج قاسم سلیمانی

 3. حافظ سرباز ولایت مهر ۱۱, ۱۳۹۴ در ۱۷:۴۴ - Reply

  سلام بر محافظان حرم
  منتظر دستور شما می مانیم…..

 4. سید محمود مهر ۱۱, ۱۳۹۴ در ۲۳:۵۵ - Reply

  ماشااله .انشاله

 5. امیر مهر ۱۹, ۱۳۹۴ در ۱۸:۳۰ - Reply

  شما به ما درس شرافت و معرفت می اموزید که اکنون ما در ایران عزیز در ارامش و بدون دغدغه در کنار خانواده مان و فرزندمان زندگی میکنیم به همین واسطه از خداوند سلامتی شما و سربازان گرامی رو از خداوند متعال خواستارم یا علی

 6. محمد مهر ۲۱, ۱۳۹۴ در ۱۱:۲۳ - Reply

  سرداررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر دوست داریم

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::