آماده شدن نیروهای مردمی برای آزادسازی «فلوجه»/ شماری از تروریست‌های داعش در مناطق مختلف عراق به هلاکت رسیدند

eagle شهریور ۳۰, ۱۳۹۴ 0
آماده شدن نیروهای مردمی برای آزادسازی «فلوجه»/ شماری از تروریست‌های داعش در مناطق مختلف عراق به هلاکت رسیدند

یگان اطلاعات یکی از گروه‌های داوطلب مردمی به نام «سرایاالجهاد» از متوسل شدن سرکردگان گروهک تروریستی داعش به حربه شایعه‌سازی میان اعضای خود در پی فروپاشی روحیه آنها در داخل فلوجه و فرار شمار زیادی از آنها خبر داده است.

در بیانیه سرایاالجهاد آمده است در نتیجه محاصره شدید تروریست‌های داعشی در داخل فلوجه و تلفات سنگین آنها و شکست تمام تلاش‌هایشان برای شکستن حلقه محاصره خود وافزایش فرار و روحیه‌های فروپاشیده تروریست‌ها، سرکردگان آنها به شایعه‌سازی در میان اعضایشان روی آورده‌اند.

بر اساس این بیانیه، یکی از شایعات سرکردگان داعش در میان تروریست‌های تحت محاصره نیروهای امنیتی و داوطلب مردمی در فلوجه، شایعه توقف عملیات آزادسازی فلوجه بوده است.

سرکردگان داعشی این شایعه را میان تروریست‌های خود پخش کرده اند به اینکه با دخالت آمریکا، عملیات نیروهای داوطلب مردمی برای آزادسازی فلوجه متوقف شده است.

در این بیانیه آمده است نیروهای داوطلب مردمی و نیروهای امنیتی تمام اقدامات لازم را برای آغاز آخرین مرحله از عملیات آزادسازی فلوجه به پایان رسانده‌اند و در انتظار ساعت صفر از سوی فرماندهی عملیات برای ورود به فلوجه و پاکسازی آن از لوث باندهای تروریستی هستند.
کشته شدن شماری از تروریست‌های داعشی در مناطق مختلف

بر اساس گزارش الفرات، جنگنده‌های ارتش، چهار مقر باندهای تروریستی داعش را در محور شمالی عملیات نظامی در منطقه البوعیثه منهدم کردند.

یک منبع امنیتی در فرماندهی عملیات الانبار با بیان این خبر گفت جنگنده‌های ارتش، حمله هوایی دقیقی به مقرهای باندهای تروریستی داعش در منطقه البوعیثه در شمال شرقی الرمادی وارد کردند که در نتیجه آن شماری از داعشی‌ها کشته و یا زخمی شدند.

فرماندهی عملیات الانبار پیشتر از کشته شدن ۱۷ تروریست داعشی در حمله جنگنده‌های ارتش در جزیره  الخالدیه در استان الانبار خبر داده بود.

در منطقه الملاحمه واقع در شرق الرمادی هم سه خودرو و یک سلاح ضد هوایی داعشی‌ها منهدم شد.

دفاع پرس

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::