ابوعزرائیل ، کابوس دهشتناک داعش + ویدئو

eagle شهریور ۲۸, ۱۳۹۴ 0
ابوعزرائیل ، کابوس دهشتناک داعش + ویدئو

یکی از کسانی که وحشت به دل داعش می اندازد مردی است با سر تراشیده، ریش بلند و هیکلی تنومند که به نمادی در میان عراقی‌ها تبدیل شده است. از او با عنوان نابودگر، رمبو و فرشته مرگ در عراق نام برده می‌شود. گفته می‌شود به سبک خود می‌جنگد. تبر بر دوش می‌گذارد، شمشیر خود را در هوا می‌چرخاند و «هل من مبارز» می‌طلبد.

نامش ایوب فالح الربیعی است و کنیه‌اش ابوعزرائیل. او فرمانده کتائب امام علی، یکی از گروه‌های شیعی است که در زمره مبارزان مردمی حشد شعبی قرار دارد . گروهی که علیه داعش در عراق می‌جنگد. شعار او “الا طحین” است یعنی “شما را پودر می‌کنم”. پیش‌تر مدرس دانشگاه بود و در رشته تکواندو هم فعالیت کرده است. ابوعزرائیل مردی چهل ساله و پدر پنج فرزند است که جان خود را در کف دست گرفته و به کابوسی برای داعش و قهرمانی برای ملت عراق تبدیل شده است.

ابوعزرائیل یونیفرمی نظامی به تن می کند که به همه جای آن نارنجک و تجهیزات نظامی و بی سیم آویزان است، چنان که گویی روباتی مرگبار است که به تازگی از یک بازی کامپیوتری خارج شده است. اما با همه این تفاصیل خشونت بار، لبخندی دلنشین بر چهره دارد و با لهجه محاوره ای عراقی صحبت می کند و در صحبتهایش به صورت هوشمندانه ای، لحنی طنز آمیز دارد.

شبکه خبر

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::