القاعده علیه داعش اعلام جنگ کرد

eagle شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ 1
القاعده علیه داعش اعلام جنگ کرد
رهبر القاعده با رد مشروعیت رهبر گروه تروریستی داعش، گفت که چاره‌ای جز جنگیدن با این گروه باقی نمانده است.
به گزارش ایلنا به نقل از اکسپرس، «ایمن الظواهری» رهبر القاعده با رد مشروعیت «ابوبکر البغدادی» رهبر گروه تروریستی داعش، علیه این گروه اعلام جنگ کرد.
الظواهری که از چهار سال گذشته تاکنون جانشین «اسامه بن لادن» رهبر سابق القاعده شده است، گفت که چاره‌ای جز از بین بردن رقیب باقی نمانده است.
رهبر القاعده در پی سخنان سال گذشته رهبر داعش مبنی بر لزوم اطاعت مسلمانان از وی، از البغدادی به عنوان خلیفه «فتنه» یاد کرد.
وی در پیام خود گفت: «آسیب بسیاری از ابوبکر البغدادی و هم‌پیمانان وی متحمل شدیم و ترجیح دادیم کمترین پاسخ ممکن را بدهیم و به این ترتیب آتش فتنه را خاموش کنیم.»
رهبر القاعده افزود: «اما البغدادی و هم‌پیمانان وی برای ما چاره دیگری نگذاشتند زیرا، تلاش کردند بیعت‌های مسلمانان را بشکنند و آن‌ها را مجبور به بیعت با خود کنند.»

یک دیدگاه »

  1. توحید سرباز امام خامنه ای شهریور ۲۲, ۱۳۹۴ در ۱۶:۰۲ - Reply

    با سلام خدمت رهبر عظیم الشعن جناب ایت اله خامنه ای رهبر مسلمانان جهان ولی امر شیعان و جناب حاج قاسم سردار بزرگوار ایرانی. با توجه به رویداد های اخیر القاعده و داعش هر دو دودی هستن برخاسته از یه گنده و دود این اتیش به چشم هر دو اینها میره و انشاله به لطف خدا این دو گروه با هم به درگ واصل میشن و همیشه شیعه حضرت علی پیروز هست . با تشکر

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::