جنایت جدید داعش : پرتاب از ساختمان و سنگسار + تصاویر (۱۸+)

eagle آذر ۱۹, ۱۳۹۳ 0

ایدئولوژی افراط گرایانه داعش آنگونه که تاکنون نشان داده، بیش از هر عامل دیگری از انگیزه‌های جنسی برای جذب نیرو و ملحق کردن آن‌ها به صفوف خود استفاده می‌کند. به گونه‌ای که گزارش‌ها نشان می‌دهد، این عامل بیش از هر عامل دیگری در جذب عناصر تروریستی خارجی به این جهت که به راحتی به خواسته‌های شهوانی و جسمانی آن‌ها در تعرض و تجاوز به زنان ماهیت و قالبی مشروع می‌بخشد، تاثیر داشته است.

فتوای “در صورت عدم وجود غیر محارم برای مجاهدان در سوریه، آن‌ها شرعا می‌توانند از محارم، از جمله خواهر خود، در قالب جهاد نکاح استفاده کنند” که تابستان سال گذشته میلادی توسط «ناصر العمر»، مفتی وهابی سعودی صادر شد، یکی از این انگیزه‌ دادن‌هاست و درحالی‌که این فتوا در کشورهای اسلامی و حتی برخی از گروه‌های مسلح تکفیری با واکنش‌های منفی مواجه شد، اما دو گروه تروریستی تکفیری داعش و جبهة النصرة رسما اعلام کردند، به این فتوا عمل می‌کنند.

این پایان فتواهای عجیب مفتیان سلفی و تکفیری نبود، بلکه آن‌ها برای ارضای امیال شهوانی و خواسته‌های جسمانی افراد خود فتوای «جهاد لواط» را نیز صادر کردند که تنها رهاورد آن گسترش «فحشا» در این گروه‌ها بود.

عناصر تروریستی داعش درحالی به فتوای جهاد لواط عمل می‌کنند که به تازگی یک مرد را به جرم این اقدام از بالای یک ساختمان بلند به زمین پرتاب کرده و سپس او را سنگسار کردند.

این شخص سنگسار شده به اتهام ارتکاب عمل لواط که بر خلاف تمامی معیارهای لازم به مرگ محکوم شده بود. گروه داعش ابتدا او را از بالای یک ساختمان چند طبقه به زمین پرتاب کرده و آنگاه او را سنگسار کرد.

در تصاویر منتشر شده از سوی داعش، متهم را بر بالای ساختمانی بلند می‌برند و پس از قرائت حکم او را به زمین پرتاب می‌کنند.

به جرات می‌توان گفت، «مناسبات و روابط جنسی» که به دنبال صدور فتواهای وهابی طی دو سال گذشته و همزمان با شروع ناآرامی‌ها در سوریه، میان گروه‌های تکفیری و در مناطق تحت تصرف آن‌ها در سوریه شکل گرفت، چنان مناسبات گسترده و عمیقی بود که «انقلاب جنسی» آمریکا از ۴۰ سال پیش تاکنون نتوانسته چنین روابط و مناسباتی را در غرب و آمریکا ایجاد کند.

منبع :ابنا

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::