تروریست‌های زبدانی خود را تسلیم کردند +عکس

eagle شهریور ۱۴, ۱۳۹۴ 0

نیروهای حزب‌الله لبنان به کمک نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات پاکسازی شهر «الزبدانی» نیمه‌شب گذشته بعد از گذشت دو ماه از آغاز عملیات سرانجام موفق شدند شهر را به طور کامل از وجود گروه‌های تروریستی پاکسازی کنند. بعد از آزادسازی شهر راهبردی زبدانی در مرز لبنان و سوریه، عملیات نیروهای مقاومت حزب الله و ارتش سوریه برای پاکسازی نهایی شهر ادامه دارد. کنترل کامل نیروهای حزب الله در حالی صورت گرفت که تعدادی از عناصر تروریستی «احرار الشام» و «جبهه النصره» باقی مانده در شهر از جنوب شهر به سمت منطقه مضایا عقب‌نشینی کردند.

هر چند مقاومت لبنان و ارتش سوریه به دلایل خاص که از جمله این دلایل وضعیت شهرک‌های محاصره شده «الفوعه» و «کفریا» در استان ادلب و مذاکرات مربوط به آن است، خبر آزادسازی کلی شهر را رسما اعلام نکرده‌اند اما این شهر از حیث نظامی «آزاد شده» است و در حال حاضر نیروهای متخصص یگان مهندسی در حال پاکسازی و خنثی‌سازی بمب‌های تعبیه شده در خانه‌ها، واحدهای مسکونی، خیابان‌ها و مناطق مرکزی شهر هستند.

صبح امروز چهار نفر از گروه تروریستی “احرار شام” گروه هم پیمان “جبهه النصره” در شهرک «زبدانی» خود را تسلیم ارتش سوریه و مقاومت حزب الله کردند.

در حال حاضر ارتش هوایی سوریه، مواضع گروه‌های تروریستی را در شهرک “مضایا و اطراف شهر “زبدانی” مورد هدف قرار داده اند.

عناصر خود را تسلیم ارتش سوریه و مقاومت حزب الله کردند + تصاویر / در حال ویرایش

عناصر خود را تسلیم ارتش سوریه و مقاومت حزب الله کردند + تصاویر / در حال ویرایش

عناصر خود را تسلیم ارتش سوریه و مقاومت حزب الله کردند + تصاویر / در حال ویرایش

 

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::