مستند “تک تیرانداز” / تک تیراندازی که به دنبال جهاد است +تیزر

eagle شهریور ۱, ۱۳۹۴ 2
مستند “تک تیرانداز” / تک تیراندازی که به دنبال جهاد است +تیزر

وحید فرهانی که پیش از این، تجربه ساخت مستند بحران را داشته است اما به تازگی در این عرصه با مستندی با عنوان «تک تیرانداز» ساخته است.

فرهانی چندی پیش مستند «بدون مرز، عشق» را ساخته بود که از رسانه ملی نیز پخش شد. در سه مستند گذشته سید هاشم موسوی نیز به عنوان تهیه کننده در کنارش حضور داشته است. این دو مستند ساز این بار به سراغ سوژه ای رفتند که ملیتی عراقی دارد اما در ایران ساکن است که به دلیل اتفاق های به وجود آمده تصمیم می گیرد در امر جهاد پیش قدم باشد.

جهاد یک تک تیرانداز می‌تواند برای مخاطب جذابیت‌هایی داشته باشد تا به این واسطه با شرایط بحران زده منطقه و کشورهای اطراف آشنا شود. «تک تیرانداز» آخرین اثر وحید فرهانی در مقام کارگردان است که به تازگی ساخته شده است.

از نکات قابل توجه که باید به آن دقت داشت این است که این گروه مستند ساز ایرانی برای ساخت مستند «تک تیرانداز» و ثبت تصاویر لازم به همراه جبهه مقاومت وارد شهر «بی جی» شدند که در ۲۰۰ کیلومتری موصل قرار دارد. البته گفتنی است این منطقه توسط داعش طی ۴۰ عملیات انتحاری در هفته گذشته تصرف شد.
اما نکته‌ای که مدیران و مسئولین امر بهتر است به آن توجه ویژه داشته باشند، این است که این گروه مستندساز برای به تصویر کشیدن آنچه که در فیلم می‌بینید ۱ کیلومتر وارد منطقه داعش شدند جایی جلوتر از خط مقدم. اولین تیزر این مستند را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

2 دیدگاه »

 1. reza شهریور ۲۳, ۱۳۹۴ در ۱۹:۱۸ - Reply

  نمیدونین کی قرار شبکه افق مستند رو پخش کنه؟

  • eagle شهریور ۲۳, ۱۳۹۴ در ۲۲:۳۶ - Reply

   پنجشنبه این هفته ساعات ۱۷:۳۰
   سعی میکنیم به محض پخش در سایت هم قرار بدیم…

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::